•  Head Next Edge 65 W 2017

BUTY HEAD NEXT EDGE 65 W 2017 KOLOR CZARNY MATOWY
FLEX 65
BUTY POSIADAJĄ 24 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĘ 
CENA KATALOGOWA BUTÓW 799 ZŁ
TERAZ W OKAZYJNEJ CENIE 449 ZŁ
Niezrównany w stosunku jakości do ceny, wyposażony w tony komfortu i technologie zapewniające odpowiednie osiągi, Next Edge 65 W jest wyjątkowo łatwym narzędziem do poprawy techniki jazdy.
 
Dzięki skorupie Easy Entry wkładanie i ściągnie buta jest dziecinnie proste, but wewnętrzny zapewnia komfort, ciepło i precyzję która pozwoli ci spędzić więcej czasu na stoku oraz cieszyć się szybszymi postępami. Dla początkujących i średnio-zaawansowanych narciarek.
Flex 65 zapewni idealne proporcje między dobrym trzymaniem stopy, a jednoczesnym komfortem jaki jest potrzebny aby na stoku spędzać długie godziny.
Legendarne dopasowanie oraz komfort damskich butów pozwalają czuć się wygodnie przez cały dzień na nartach.
Parametry:
Prędkość: Średnia prędkość
Teren: Teren zróżnicowany
Grupa docelowa: Narciarki średnio-zaawansowane
Flex Index: 65
Właściwości techniczne:
Kopyto: C 2100cc
Skorupa: SL
But wewnętrzny:
Damski Komfort
Wykończenie z miękkiego materiału
Anatomiczna wkładka
Rzep o szerokości 30mm
Dostosowane do zamontowania systemu podgrzewania
Klamry:
4 klamry z tworzywa  WSZYSTKIE z mikro regulacją
1 regulowana zębatka – regulowana zębatka klamry na cholewce, pozwala na zwiększenie szerokości cholewki o 28mm
Właściwości:

Skorupa Energy Triple Injection - wykonana z trzech materiałów o różnej gęstości. Bardziej miękka część ułatwia zakładanie oraz optymalizuje dopasowanie do stopy. Główna część skorupy z materiału o dużej gęstości wzmacnia trzymanie stopy oraz oprócz komfortu zapewnia również precyzję. Rama z ultra twardego tworzywa zapewnia natomiast odpowiednie przeniesienie energii na krawędź.
Regulowany podwójny profil – podwójny mechanizm w górnej, tylnej części buta damskiego pozwalający zwiększyć obwód cholewki do 1cm w zależności od potrzeb.
Zastosowany po obu stronach osi cholewki pozwala na dostosowanie do indywidualnych cech anatomicznych.
SoftWalk – Head opatentował amortyzator umieszczony w pięcie buta, który amortyzuje uderzenia podczas chodzenia, nie zmieniając przy tym zachowania buta podczas jazdy.
Specjalne wsparcie kobiecej pięty – specjalna wkładka zaprojektowana w celu regulacji właściwego ustawienia pięty oraz poprawy komfortu jazdy (dołączona do butów damskich).
 
Właściwości:skorupa Energy Triple Injection
Skorupa Tri-Injection - Skorupa butów EDGE jest wykonana z trzech materiałów o różnych gęstościach. Bardziej miękkie wstawki ułatwiają zakładanie oraz dopasowanie do stopy. Materiał twardszy zapewnia stabilność buta, wzmacnia trzymanie oraz precyzję. Ultra twarda część optymalizuje przeniesienie energii na nartę.FR
Połówka w bucie narciarskim powoduje ,że wkładka jest nieco obszerniejsza bardziej komfortowa dla grubszej /wyższej na podbiciu/stopy.
W przypadku złego dopasowania możliwość zwrotu lub wymiany
Doskonały komfortowy but o legendarnym dopasowaniu do damskiej stopy. Wyposażone w 30mm rzep Velcro, klamry z mikroregulacją oraz wyjątkowe systemy zapewniające komfort.


Head Next Edge 65 W 2017

  • Kod produktu: Head Next Edge 65 W 2016
  • Dostępność: Na stanie
  • 799,00 zł
  • 449,00 zł


Dostępne opcje