•  Nordica Nxt N4 W

BUTY NORDICA NXT N4 W  MODEL 2016

FLEX 75

Nordica NXT N4 W przeznaczone są dla Pań o średnim stopniu zaawansowania oraz dla początkujących robiących szybkie postępy w nauce jazdy na nartach.

Zastosowane technologie pozwolą na przyjemne użytkowanie połączone z bezpieczeństwem

Nordica NXT N4 W gwarantuje idealne dostosowanie oraz świetną kontrolę. Podczas jazdy na nartach aktywnie wspierają narciarza, co pomaga w poprawianiu techniki.

Technologie

Innowacyjna technologia ACP zrewolucjonizowała możliwość dopasowania cholewki. Dodatkowo zapewnia prawidłową pozycję, dzięki czemu odciążone zostają kolana, stawy i stopy

Specjalne cięcia i projekty różniące model damski od męskiego to zasługa Women's Specific Cuff. Buty Nordica NXT N4 W bardzo dobrze odzwierciedlają kobiecą budowę przez co są niezwykle wygodne.

Podczas przerwy na obiad czy spaceru w strefie relaksu nad odpowiednią przyczepnością czuwa system High Traction Sole

Buty Nordica NXT N4 W zostały zaopatrzone w autorski materiał firmy - TRIAX. Dzięki niemu buty są lżejsze i łatwiej je formować. Mają także dużą tolerancję temperaturową.

Kolejny system mający wpływ na swobodne użytkowanie to Easy Entry Throat. Zapewnia sprawne zakładanie i wkładanie butów, co powoduje, że buty te są wyjątkowo komfortowe.

Szerokość buta: 103 mm 

CENA KATALOGOWA BUTÓW 899 ZŁ

TERAZ W OKAZYJNEJ CENIE 550 ZŁ 

W przypadku złego dopasowania możliwość zwrotu lub wymiany 

BUTY POSIADAJĄ 24 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĘ

 

Nordica Nxt N4 W

  • Kod produktu: Nordica Nxt N4 W
  • Dostępność: Na stanie
  • 899,00 zł
  • 549,00 zł


Dostępne opcje