Opis

BUTY ROSSIGNOL KIARA 60 model 2017 KOLOR WHITE

FLEX 60
CENA KATALOGOWA BUTÓW 749 ZŁ
TERAZ W OKAZYJNEJ CENIE 449 ZŁ
BUTY POSIADAJĄ 24 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĘ 
Kiara Sensor 60 to bardzo komfortowy model. Wybacza błędy. Idealne dopasowanie do stopy oznacza komfort. Konstrukcja Sensor - 104 mm. Dostosowane do kobiecej budowy ciała. Liner układa się do kształtu stopy.Wykończenie i ocieplenie buta zapewnia ciepło i komfort. Kiara Sensor 60 to uniwersalny but all-mountain, dopasowany do potrzeb średnio zaawansowanych i początkujących narciarek.
SPECYFIKACJA
4 KLAMRY WSZYSTKIE ALUMINIOWE  Z MIKROREGULACJĄ 
LINER
Buty wewnętrzne, potocznie nazywane kapciami, są specjalnie zaprojektowane tak, aby idealnie współgrały ze skorupami o odpowiednich szerokościach wewnętrznych 97 mm, 100 mm, 102 mm oraz 104 mm. Każdy but wewnętrzny ma odpowiedni kształt i konstrukcję. Najważniejszymi obszarami w dopasowaniu buta jest przednia część przeznaczona na palce oraz trzymająca piętę. FOAM FIT PLUS oraz FOAM FIT Asymetryczne, anatomiczne gąbkowe pady tworzą bardzo precyzyjny I wygodny but wewnętrzny. 2 gęstości gąbek – FOAM FIT PLUS oraz FOAM FIT (bardziej miękkie). 
WOMEN SPECIFIC CUFF
Wszystkie damskie buty mają specyficzną konstrukcję cholewki. Jest ona nieco niższa oraz jej tylna cześć wyprofilowana jest ku górze na kształt tulipana, tak aby lepiej odzwierciedlała kształt kobiecej łydki. Górne klamry umieszczone są niżej dla łatwiejszego zapinania i rozpinania. 
 
But wewnętrzny WOMEN COMFORT FIT dopasowuje się do kształtu stopy. Kobieca odmiana Sensor posiada specjalnie wymodelowaną, niższą cholewkę w kształcie tulipana, która jest zdecydowanie lepiej dopasowana do kształtu kobiecej łydki.
KLAMRY - Modele Kiara posiadają klamry zaprojektowane specjalnie dla kobiet. Są one szersze, przez co można je lepiej złapać oraz odpiąć i zamknąć. Ich projekt jest bardzo kobiecy i dodaje uroku. 
Wszystkie damskie buty są stworzone z myślą o damskiej anatomii. Z tego powodu buty wewnętrzne są niższe oraz bardziej otwierają się ku górze, aby lepiej dopasowywać się do łydki. Gąbki w górnej części buta są bardziej elastycznie, aby uniknąć jakiekolwiek dyskomfortu. Materiały wyściełające buty są bardzo miękkie i wygodne. Rossignol Kiara 60 White 2017

  • Kod produktu: Rossignol Kiara 60 White 2017
  • Dostępność: Na stanie
  • 899,00 zł
  • 449,00 zł


Dostępne opcje