•  Rossignol Kiara 70 black metal model 2016 / 2017

NOWE BUTY ROSSIGNOL KIARA 70 model 2017 
FLEX 70

BUTY POSIADAJĄ 24 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĘ
 

CENA KATALOGOWA BUTÓW 899 ZŁ

TERAZ W OKAZYJNEJ CENIE 499 ZŁ

Kiara Sensor 70 to komfortowy model, adresowany do rekreacyjnych narciarek. Wybacza błędy. Idealne dopasowanie do stopy: komfort i dobre i pewne trzymanie. Konstrukcja Sensor - szerkość wewnętrzna to 104 mm. Dostosowane do kobiecej budowy ciała. Liner układa się do kształtu stopy.Wykończenie i ocieplenie buta zapewnia ciepło i wygodę. Kiara Sensor 70 to uniwersalny but all-mountain, dopasowany do potrzeb średnio zaawansowanych narciarek.

SENSOR - 104MM 

Wzmocniona podkładka. Bezpośredni kontakt buta wewnętrznego ze skorupą. Podkładka w butach Sensor cechuje się wzmocnionym podparciem stopy w przedniej cześci buta.
Dwa najważniejsze punkty podparcia stopy leżą na insertach Sensor. To polepsza czucie, kontrolę i moc. 104mm szerokość wewnętrzna to przede wszystkim komfort, ale także trzymanie stopy.
SPECYFIKACJA
4 KLAMRY ALUMINIOWE WSZYSTKIE Z MICKROREGULACJĄ 
KLAMRY - Modele Kiara posiadają klamry zaprojektowane specjalnie dla kobiet. Są one szersze, przez co można je lepiej złapać oraz odpiąć i zamknąć. Ich projekt jest bardzo kobiecy i dodaje uroku. 
LINER
Buty wewnętrzne, potocznie nazywane kapciami, są specjalnie zaprojektowane tak, aby idealnie współgrały ze skorupami o odpowiednich szerokościach wewnętrznych 97 mm, 100 mm, 102 mm oraz 104 mm. Każdy but wewnętrzny ma odpowiedni kształt i konstrukcję. Najważniejszymi obszarami w dopasowaniu buta jest przednia część przeznaczona na palce oraz trzymająca piętę. FOAM FIT PLUS oraz FOAM FIT Asymetryczne, anatomiczne gąbkowe pady tworzą bardzo precyzyjny I wygodny but wewnętrzny. 2 gęstości gąbek – FOAM FIT PLUS oraz FOAM FIT (bardziej miękkie). 
WOMEN SPECIFIC CUFF
Wszystkie damskie buty są stworzone z myślą o damskiej anatomii. Z tego powodu buty wewnętrzne są niższe oraz bardziej otwierają się ku górze, aby lepiej dopasowywać się do łydki. Gąbki w górnej części buta są bardziej elastycznie, aby uniknąć jakiekolwiek dyskomfortu. Materiały wyściełające buty są bardzo miękkie i wygodne. 
Wszystkie damskie buty mają specyficzną konstrukcję cholewki. Jest ona nieco niższa oraz jej tylna cześć wyprofilowana jest ku górze na kształt tulipana, tak aby lepiej odzwierciedlała kształt kobiecej łydki. Górne klamry umieszczone są niżej dla łatwiejszego zapinania i rozpinania. 
 
Połówka w bucie narciarskim powoduje, że wkładka jest nieco obszerniejsza, bardziej komfortowa dla grubszej, wyższej na podbiciu stopy.
W przypadku złego dopasowania możliwość zwrotu lub wymiany
 
 

Rossignol Kiara 70 black metal model 2016 / 2017

  • Kod produktu: Rossignol Kiara 70 black metal model 2016 / 2017
  • Dostępność: Na stanie
  • 999,00 zł
  • 549,00 zł


Dostępne opcje