NOWE NARTYHEAD NATURAL INSTINCT 

MODEL Z KOLEKCJI 2015/16 Z WIĄZANIAMI HEAD PR 11

OKAZJA CENOWA - 45% TANIEJ

Zwrotne, wybaczające błędy i łatwe w prowadzeniu narty Natural Instinct otwierają drzwi do radości z jazdy po przygotowanych trasach dla narciarzy na każdym poziomie zaawansowania.

Wszechstronna kombinacja 20% rocker i 80% camber w konstrukcji Allride Rocker oraz ślizg UHM C ze strukturą dają gruntowną uniwersalność w terenie.

Dodatkowo technologia ERA 3.0 oraz wytrzymała i lekka konstrukcja Graphene Power Sidewall Ti Jacket dostarczają wyjątkowe osiągi i oddawanie energii, a ściany boczne ABS idealnie tłumią drgania.

WŁAŚCIWOŚCI

- Allride Rocker

- ERA 3.0

- Graphene

- Power Sidewall Jacket

- Structured UHM C base

 GRAPHENE™ - Za jego odkrycie przyznano nagrodę Nobla, i jest jednym z najbardziej obiecujących materiałów jakie zna ludzkość. Jest 300 razy mocniejszy od stali, lżejszy od drewna i metali i tworzy najcieńsze możliwe jednoatomowe warstwy. Dzieki jego zastosowaniu narty są lżejsze, wytrzymalsze, bardziej sprężyste i mogą mieć bardziej płaski i cieńszy profil.

ERA 3.0 - Technologia łącząca wiele elmentów aby stworzyć całość, która zrobi wrażenie nie tylko na rozwijających swoje umiejętności ale także na doświadczonych narciarzach. Era 3.0 łączy uniwersalny Allride Rocker, progresywny promień skrętu i włókna Intellifibers by uzyskać niezwykle harmonijny, stabilny, zwrotny i dyamniczny sprzęt na każde waruknki.

Allride Rocker – Odpowiedni by nadać narcie lekkości prowadzenia, zancznie ułatwia jazdę w trudnych warunkach, na świerzym śniegu czy nawet w puchu. W każdym modelu wielkość rockera została dobrana we właściwej proporcji do wypukłej części narty (Camber) aby zapewnić łatwe prowadzenie i stabilność i zyskać na uniwersalności.

Intellirise Rebound – kontrukcja Rocker unosi przednią część narty zwiększając ryzyko irytujących wibracji przy większych prędkościach zmniejszając kontakt narty z podłożem i przyczepność krawędzi. Przeniesione bliżej dzioba narty włókna piezoelektryczne reagują na nadmierne drgania usztywnieniem i ustabilizowaniem narty zwiększając przyczepność i efektywność jazdy.

Wiązania: HEAD PR 11 Skala siły wypięcia DIN: 3-11DIN

Montowane do specjalnej płyty zapewniającej

bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru

buta

TALIOWANIE 126-73-109 MM    R - 11,9 M DLA 163CM

 

CENA KATALOGOWA  NART W SEZONIE 1599 ZŁ

TERAZ W SUPER CENIE 949 ZŁ

NARTY POSIADAJĄ 24 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĘ

 

Head Instinct Natural 2016 45% Taniej

  • Kod produktu: Head Instinct Natural 2016
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.499,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje