Narty Raw Instinct Ti Pro to zorientowane na jazdę po przygotowanych stokach uniwersalne race carvery z progresywnym promieniem skrętu, które poradzą sobie też z łatwością w trudnych warunkach poza trasą. Technologie, które zaawansowany narciarz doceni w tych nartach to: uniwersalny Allride Rocker dający unoszenie w puchu, ale także stabilność i przyspieszenie na twardym stoku; zwrotna i reaktywna konstrukcja WC Sandwich Cap wzmocniona lekkim mocnym i poprawiającym balans materiałem Graphene; a także szybki ślizg ze strukturą. Szybkie i stabilne na przygotowanej trasie, ale też bardzo uniwersalne poza trasą, narty Raw Instinct pozwolą na jazdę na pełnym gazie w każdych warunkach.

WŁAŚCIWOŚCI

ERA 3.0 • Graphene • Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap • Ślizg UHM C • Allride Rocker

A L L R I D E R O C K E R

ŁATWIEJSZE STEROWANIE ORAZ ZWIĘKSZONE UNOSZENIE W PUCHU. W KAŻDYM MODELU UMIEŚCILIŚMY DOKŁADNIE DOBRANĄ DŁUGOŚĆ ROCKERA, TAK ABY ZAPEWNIĆ MAKSYMALNE OSIĄGI NA WSZYSTKICH POZIOMACH UMIEJĘTNOŚCI. STEROWANIE NARTAMI STAŁO SIĘ ŁATWIEJSZE DLA KAŻDEGO ORAZ ZWIĘKSZYŁA SIĘ UNIWERSALNOŚĆ W MIĘKKIM ŚNIEGU.

Technologie Rocker pozwalają na łatwiejsze sterowanie, płynne skręty i gwarantują inteligentną stabilność. Wszystko dzięki piezoelektrycznym włóknom.

Era 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl ROCKER, pomyśl PROMIEŃ, pomyśl PRZYSPIESZENIE. Pomyśl trójwymiarowo! 

GRAPHENE TO NAJCIEŃSZY I NAJLŻEJSZY

MATERIAŁ JAKI KIEDYKOLWIEK ZOSTAŁ WYNALEZIONY. GRAPHENE TO RÓWNIEŻ

NAJMOCNIEJSZY MATERIAŁ, TWARDSZY OD DIAMENTU I 300 RAZY MOCNIEJSZY OD STALI.

ZAPOMNIJ O OBAWACH – TWOJE NARTY PORADZĄ SOBIE BEZ WYJĄTKU W KAŻDYCH

WARUNKACH JAKIE NAPOTKASZ NA SWOJEJ DRODZE. 

OPIS STANU NARTY

NARTY W IDEALNYM  STANIE TECHNICZNYM JAK I WIZUALNYM - JAK NOWE ŚLADY MINIMALNEGO UŻYTKOWANIA POJEDYNCZE  RYSKI   NA SZACIE GRAFICZNEJ NART I WIĄZAŃ KRAWĘDZIE NOMINALNE /FABRYCZNE/  ZERO ZUŻYCIA TECHNICZNEGO  ŚLIZGI W IDEALNYM STANIE BEZ ŻADNYCH UBYTKÓW CZY WYPEŁNIEŃ  W SKALI DO 10 - OCENIAMY NARTY NA 9,5 -9,8 !!  CENA  KATALOGOWA TAKIEGO ZESTAWU TO  2200 ZŁ W NASZYM SKLEPIE CENA 1499 ZŁ

NA NARTY  UDZIELAMY PEŁNEJ 24 MIESIĘCZNEJ GWARANCJI.

Head Instinct Raw Ti Pro 2017

  • Kod produktu: Head Instinct Raw Ti Pro 2017
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.200,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje