NOWE NARTY HEAD SUPER JOY MODEL Z KOLEKCJI 2017/18

Z WIĄZANIAMI HEAD JOY 11 SLR

Super Joy to synonim szybkości, klasy i mody. Albo inaczej, szybkość, kasa i moda to synonimy Super Joy. Nie ważne, po prostu SUPER JOY. Krótko mówiąc ta narta marki HEAD rządzi w sezonie 2018 na wszystkich stokach.

Prawdziwa miłość do nart jest bezwarunkowa. Nie chodzi o bezbłędność, piękno czy sprawność. Chodzi o wyrażenie siebie, a nie imponowania innym. Wiara przenosi góry, zaufanie jeździ na nartach – od świtu do zmierzchu.


Jakąkolwiek wybierasz linię, cokolwiek Cię ogranicza. Odpowiedni sprzęt zmieni złą pogodę w słoneczny dzień, a dzień „nieukładających się włosów” i „na nic nie mam ochoty” w dzień wyśmienitych szusów.


Jeśli każdy skręt Wywołuje uśmiech na twojej twarzy. Jeśli odnajdujesz swój właściwy rytm. Jeśli twój sprzęt nareszcie spełnia twoje oczekiwania. Jeśli zmieniasz złą pogodę w słoneczny dzień.  

Cechy:

LIBRA: Graphene

Kobiecy Camber

ERA 3.0

Super Lekka Dystrybucja Wagi

Ślizg UHM C, struktura

Konstrukcja Koroyd-Carbon

Allride Rocker

Płyta Super Lite Rail

ALLRIDE ROCKER

TECHNOLOGIE ERA 3.0 Mistrzowska mieszanka trzech niezależnie istotnych technologii, która tworzy ostatecznie uniwersalną nartę. Nowa era jest rozpoczęta. Rocker + Promień + Przyspieszenie = Rocker zrobiony dobrze. 

GRAPHENE Graphene jest pierwszym, dwuwymiarowym kryształem, zapewniającym wyjątkowe właściwości. Jest to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. Graphene™ to również najmocniejszy materiał, twardszy od diamentu i 300 razy mocniejszy od stali, a wszystko to w materiale grubości jednego atomu. Graphene™ jest głównym filarem nowej kolekcji JOY, w której zaskakująca lekkość w połączeniu z perfekcyjnie zbalansowaną nartą to doskonała kombinacja zapewniająca pełną kontrolę w każdej sytuacji. 


KONSTRUKCJA SUPERLITE SANDWICH CAP Dzięki unikalnym właściwościom Graphene, konstrukcja Superlite Sandwich Cap charakteryzuje się mniejszą ilością materiałów użytych do jej budowy, lepszą reakcją na impulsy skrętne i szybszym przejściem z krawędzi na krawędź. To najnowocześniejsza konstrukcja w damskich nartach do jazdy poza trasami. 

Taliowanie 128-75-108mm R-12,5m dla 163cm

WIĄZANIA HEAD JOY 11 SLR 2018

W połączeniu z nową płytą superliterail, wiązania JOY 11 SLR zapewniają bezwysiłkową jazdę oraz doskonałą kontrolę bez żadnych ograniczeń.SKALA 3 -11 DIN montowane w systemie szynowym zapewniającym

bezproblemowe ustawienie do każdego buta.

NARTY POSIADAJĄ 24 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĘ


Head Super Joy 2018

  • Kod produktu: Head Super Joy 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.400,00 zł
  • 1.599,00 zł


Dostępne opcje