Idealne dla osób szukających gogli, które można założyć na okulary korekcyjne. Mają one odpowiednią głębokość i są wyprofilowane w taki sposób, aby bez problemu mieściły się pod nimi okulary. Jest to niezmiernie wygodne rozwiązanie.

 Zastosowany w goglach Arctica G-104, system podwójnych szyb, chroni gogle przed zaparowaniem. Pomiędzy szybami znajduje się warstwa powietrza, która tworzy skuteczną barierę termiczną i zapobiega parowaniu.

 Szyba zewnętrzna została wytworzona z materiału o nazwie poliwęglan. Jest to tworzywo dość twarde i odporne na pęknięcia, co ma istotne znaczenie podczas uprawiania sportu: jazdy na nartach, czy desce snowboardowej. Chodzi po prostu o bezpieczeństwo użytkowania. Szyba pokryta jest dodatkowo lekką lustrzanką. Poza tym posiada ona specjalny filtr UV400, który blokuje promieniowanie ultrafioletowe.

 Szyba wewnętrzna, wykonana z octanu celulozy, dodatkowo została pokryta warstwą anti-fog, która chroni przed zaparowaniem, co przy systemie podwójnych szyb jest rozwiązaniem standardowym.

 Szyba wewnętrzna ma kolor szary.

 Ramka została wykonana z termoplastycznego poliuretanu. Jest to elastyczny surowiec wykorzystywany do produkcji wysokiej jakości opraw do gogli i okularów. Gogle mają szeroki zakres widzenia.

 W goglach Arctica G-104 znajduje się także gąbka, składająca się z trzech warstw. Dwie pierwsze warstwy to pianka poliuretanowa, a trzecia, ostatnia, wyprodukowana jest z bardzo przyjemnego w dotyku materiału polarowego. Na pasku umieszczono silikonowy nadruk zapobiegający zsuwaniu się gogli z kasku.

Dane techniczne:

Kategoria przepuszczalności światła i stopień przyciemnienia szkieł

kat. 3 (8%-18%) intensywne światło słoneczne

Szerokość wewnętrzna znajdująca się między zawiasami (zawias: miejsce mocowania gumki do ramki)

18 cm

Szerokość wewnętrzna obejmująca część, która razem z gąbką przylega do twarzy

17,5 cm

Szerokość zewnętrzna szyb

22,5 cm

Wysokość zewnętrzna szyb

10 cm

Gogle Arctica G-104 na okulary korekcyjne

  • Kod produktu: Gogle Arctica G-104 na okulary korekcyjne
  • Dostępność: Na stanie
  • 199,00 zł