• Kask narciarski Head Knight

Kask narciarski Head Knight z wymienną, wbudowaną szybą ma wszystko - styl, funkcjonalność i komfort. Ten sportowy, uniwersalny kask, sprawia, że narciarze nie muszą rezygnować z noszenia okularów podczas jazdy na nartach. Idealna wentylacja, możliwość dopasowania do rozmiaru głowy, masa ciepła i komfortu - kask zapewni odpowiedni mikroklimat i perfekcyjny wygląd.

 

Właściwości:

Head Visor Construction to osłona chroniąca przed wiatrem UV, która umożliwia narciarzom jazdę dla noszących okulary. Podobnie jak w kasku motocyklowym można nałożyć osłonę w celu ochrony oczu podczas jazdy.
System regulacji rozmiaru może być zmieniany poziomo w celu indywidualnego dopasowania kasku do głowy.
Wentylacja cieplna to nasz automatyczny system wentylacji, który odprowadza ciepłe powietrze z głowy na zewnątrz, nie dopuszczając do wnętrza powietrza chłodnego.
Miękki materiał Microfleece Beanie Liner doskonale dopasowuje się do głowy, a tym samym unika się siniaków i nieprzyjemnego wejścia zimnego powietrza. Strefy siatki kształtowej umożliwiają wyprowadzenie ciepła i wilgoci na zewnątrz, a system wentylacji zapewnia optymalną termikę głowy.
Miękki materiał Microfleece ma kilka funkcji: jest przyjemny, czerpie wilgoć ze skóry i oddala ją od głowy.
Lower Microshell to warstwa poliwęglanu, która zapobiega zarysowaniom i zagłębieniom w piance kasku.
Wyjmowane nauszniki można zdejmować w zależności od pogody, lub do czyszczenia.
Kolor szyby: S2 pomarańczowa
Technologie:
In-Mold Technology- Absorbująca wstrząsy wewnętrzna warstwa EPS tej technologii jest wtryskiwana do twardej zewnętrznej warstwy poliwęglanu w celu stworzenia jednolitej, kompleksowej jednostki zapewniającej doskonałą ochronę przy mniejszej masie.

Kask narciarski Head Knight

  • Kod produktu: Kask narciarski Head Knight
  • Dostępność: Na stanie
  • 650,00 zł
  • 550,00 zł


Dostępne opcje