Kask narciarski uvex


Kask Uvex p1us 2.0 zapewnia niezwykle wysoki komfort użytkowania dzięki wyjmowanym nausznikom, systemowi Monomatic oraz technologii natural sound system. Ponadto zawarty jest w kasku zamykany system wentylacji, który daje możliwość utrzymywania optymalnej temperatury wewnątrz kasku oraz wyjmowana, antyalergiczna wyściółka, która nadaje się do prania. Ważny element to również technologia Hardshell, dzięki której kask jest bardzo trwały i odporny na uderzenia. Dzięki technologii Plus kask jest niezwykle lekki. Kask dostępny aż w trzech rozmiarach. Do kasku rekomendowane są gogle Downhill 2000 FM o kodzie 55/0/115.
Hard Shell Technology - wykonany w najbezpieczniejszej dla użytkownika oraz najbardziej odpornej na uderzenia technologii, dodatkowo umożliwiającej regulację temperatury w kasku dzięki kanałom wentylacyjnym.
 Komfortowe zapięcie Monomatic pod podbródkiem pozwalający na regulacje zapięcia jedną ręką, nawet w założonej rękawicy oraz komfortową, wielostopniową regulację.
Natural sound system - to specjalna membrana w nausznikach, która pozwala słyszeć dźwięki w sposób niezakłócony. Dźwięki nie są zniekształcone, jedynie słyszymy je nieco ciszej
Zamykany system wentylacji - daje możliwość utrzymywania optymalnej temperatury wewnątrz kasku - odpowiedniego chłodzenia lub utrzymywania ciepła w zależności od temperatury na stoku
Wyjmowane nauszniki
System IAS- jest to system regulacji, który pozwala na optymalną regulację szerokości kasku, dzięki czemu kask będzie idealnie dopasowany w obwodzie
Posiada antyalergiczną wyjmowaną wyściółkę
 Spełnia normy: EN 1077B / TUV GS
 Waga od 410g

Opis techniczny:

Produkt niemiecki Technologia +  charakteryzująca się niezwykłą lekkością.Kaski tej technologii to najlżejsze kaski marki Uvex
Zapięcie do gogli- które zabezpiecza gogle przed ześlizgnięciem się i trzyma je pewnie na kasku
Ias system
Prosty system regulacji dla różnych obwodów głowy. Indywidualna i bezstopniowa regulacja, dzięki specjalnemu kółeczku, pozwala za pomocą jednej ręki i z milimetrową precyzją dopasować rozmiar do rozmiaru głowy.
Natural sound system
Specjalna membrana w nausznikach, która pozwala słyszeć dźwięki w sposób niezakłócony. Dźwięki nie są zniekształcone, jedynie słyszymy je ciszej.
Technologia hardshell
Zewnętrzna warstwa kasku kształtowana jest na prasie i nakładana na piankę EPS (siła nacisku prasy łącząca piankę z warstwą zewnętrzną to 420 ton). Takie połączenie, odporna na uderzenia zewnętrzna skorupa, oraz amortyzujące uderzenia wnętrze, zapewnia maksymalną ochronę.
Zapięcie do gogli
Specjalne zapięcie, dzięki któremu można pewnie przymocować gogle do kasku.

Kask narciarski Uvex P1us 2.0

  • Kod produktu: Kask narciarski Uvex P1us 2.0
  • Dostępność: Na stanie
  • 429,00 zł


Dostępne opcje