KASK NARCIARSKI SALOMON ICON LT ACCESS 

Salomon Icon to damski odpowiednik modelu Pioneer. Ponadczasowy wygląd, niska waga oraz idealne dopasowanie sprawi, że zapomnisz, że masz go na głowie. Niezwykła dbałość o szczegóły i stylowe wzornictwo tworzy z tego modelu absolutny bestseller.


KONSTRUKCJA KASKU SALOMON ICON LT ACCESS TROPICAL PEACH

Kask Salomon Icon Lt Access to kask o niskim profilu zapewniający wysoki poziom ochrony głowy oraz idealną integracje z goglami Salomon. Łączy w sobie najlepsze technologie wpływające na poprawę bezpieczeństwa oraz regulację dopasowania. Wykonany w konstrukcji In-Mould łączy lekką skorupę PC z wyściółką EPS. Obie warstwy są ze sobą ściśle połączone i gwarantują wytrzymałość i odporność na uderzenia. Opatentowana technologia Salomona EPS 4D maksymalizuje pochłanianie energii uderzenia oraz chroni głowę przed wstrząsami bocznymi oraz pionowymi.


SYSTEM WENTYLACJI W KASKU SALOMON ICON LT ACCESS TROPICAL PEACH

Model Icon Lt Access posiada system wentylacji Air Flow. Otwory wentylacyjne są rozmieszczone w strategicznych miejscach, by zapewnić optymalny przepływ powietrza. Wbudowane w wyściółkę EPS 4D kanały gwarantują zachowanie stałej temperatury i przepływu powietrza między głową, kaskiem i goglami. Minimalizuje to efekt przegrzania i zaparowanych gogli. Materiał Advanced Skin Active Dry z którego wykonana jest wyściółka jest szybkoschnący i utrzymuje skórę suchą i ciepłą.


.CUSTOM FIT - SYSTEM REGULACJI OBWODU WEWNĘTRZNEGO

Wbudowane w wyściółkę pokrętło do regulacji pozwala na szybkie dopasowanie obwodu wewnętrznego, dzięki czemu kask lepiej przylega do głowy.


KONSTRUKCJA MAXFIT i 3D W NAUSZNIKACH

W kasku narciarskim Salomon Icon Lt Access przeprojektowane zostały nauszniki. Dzięki kształtowi w formie litery „V” lepiej się dopasowują i są bardziej komfortowe. Konstrukcja 3D zapewnia lepsze przenoszenie dźwięków. Wyściółka jest odpinana i nadaje się do prania.


.ZACZEP NA GOGLE

Kask narciarski Icon Lt Access posiada wbudowany zaczep, który umożliwia stabilne mocowanie gogli i zapobiega ich zsuwaniu się.


CERTYFIKAT CE EN 1077 – GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA­

Kask posiada europejski certyfikat CE EN1077 oraz amerykański ASTM F2040, który jest narciarskim i snowboardowym standardem zaświadczającym, że kaski przeszły pomyślnie testy zderzeniowe sprawdzające zarówno wytrzymałość podczas upadku z wysokości jak i punktowych uderzeń w zewnętrzną skorupę.

WAGA KASKU SALOMON ICON LT ACCESS

340 g

DOBÓR ROZMIARU KASKU SALOMON ICON LT ACCESS

W celu jak najprecyzyjniejszego dopasowania, zalecamy wybór rozmiaru, który odpowiada zmierzonemu obwodowi głowy.

S (53-56 cm)

M (56-59 cm)

Kask Salomon Icon Access

  • Kod produktu: Kask Salomon Icon Access
  • Dostępność: Na stanie
  • 449,00 zł
  • 349,00 zł


Dostępne opcje