• Buty  Head Advant Edge 85 X

Buty Head Advant Edge 85 X 

Buty narciarskie Head Advant Edge 85 X dla średnio zaawansowanych narciarzy, pozwalają na szybkie osiągnięcie kolejnego poziomu zaawansowania. Stało się to możliwe dzięki konstrukcji, której podstawowe właściwości to Hi-Top Tech, DuoFlex oraz Bi-Injection, które zapewniają bezpośredni przekaz energii narciarza na narty, wyjątkowy balans i kontrolę podczas skrętów. Dodajmy do tego możliwość customizacji buta wewnętrznego  zapewniającą idealny komfort i trzymanie stopy - a otrzymamy buta, który dzięki efektywności w transferze energii umożliwia nam fantastyczną jazdę przy mniejszym wysiłku.
Ten model butów oferuje możliwość wygrzania buta wewnętrznego, co zapewnia klientowi bardzo dobre dopasowanie do jego indywidualnych potrzeb.
Proces wygrzewania zapewnia maksymalne dopasowanie – zwiększa przede wszystkim wygodę i kontrolę nad nartami, aby jazda była zawsze komfortowa, a sterowanie niezwykle precyzyjne.

Opis i technologie:

Skorupa Bi-Injection - specjalna konstrukcja skorupy, złożona z dwóch materiałów o różnej sztywności, która pozwoliła uzyskać niezwykle sztywny i progresywny flex.
Technologie DuoFlex - z dwiema aktywnymi fazami, DuoFlex umożliwia idealną równowagę i kontrolę w każdym momencie skrętu. Zaczynając od komfortowej, bardziej naturalnej pozycji (mniejszy kąt nachylania cholewki), narciarz utrzymuje sportową postawę. Konstrukcja DuoFlex zapewnia jednocześnie progresywny i reaktywny flex, co z kolei umożliwia płynne prowadzenie nart.
Hi-Top Tech - utrzymuje język buta w odpowiednim miejscu, zapobiegając zakleszczaniu stopy podczas zakładania i ściągania.
Canting pojedynczy
Spojler regulowany
Rzep 40 mm
But wewnętrzny HeatFit - to rewolucyjny system dopasowania zapewniający maksymalny poziom precyzji, komfortu oraz trwałości. Idealnie dopasowuje się do stopy, zapewniając idealny przekaz energii.
Klamry cztery, mikroprofilowe klamry z mikroregulacją, w tym jedna z przedłużoną dźwignią Double Power.
Flex Index (Twardość) 85
Szerokość śródstopia 102
Buty Head Advant Edge 85 X

  • Kod produktu: Buty Head Advant Edge 85 X
  • Dostępność: Na stanie
  • 899,00 zł
  • 499,00 zł


Dostępne opcje