• Buty Dalbello DS 100 GW

Dalbello DS 100 GW
model 2020/21   
Flex 100


Linia butów DS skierowana jest do narciarzy o sportowych ambicjach. DS to precyzyjny przekaz sił dzięki rewolucyjnej technologii Powercage odpwiadającej za usztywnienie dolnej części buta i obniżenie jego wagi oraz strukturze 3.D Grip niwelującej odkształcanie się skorupy w dolnej części, między piątą a palcami. 100% personalizacji z systemem My Fit. Anatomiczny kształt skorupy, termoformowalny liner oraz skorupa, to klucz do uzyskania idealnego komfortu.


Dodatkowo niska waga i ułatwione zakładanie buta pogłębiają odczucie wygody w sportowym bucie. W pełni konfigurowalne: zmienny kąt pochylenia, intuicyjny canting, szerokość 100mm. Dzięki termoformowalnym wkładkom Instant Fit, buty DS, przy swojej dużej sztywności zyskują jednocześnie zaskakujący komfort. Do konstrukcji buta wewnętrznego w tych modelach wykorzystano nowoczesne laminaty z materiałów najwyższej jakości, które szybciej podlegają obróbce termicznej.


Ta termoformowalna pianka jest lżejsza od zwykłej i zapewnia większy komfort termiczny. Buty wewnętrzne są wstępnie uformowane i gotowe do jazdy od razu po rozpakowaniu. Mają również możliwość termicznego dopasowania, po wygrzaniu, gdyby zaszła potrzeba większej personalizacji. Buty w programie MY FIT - z termoformowalną skorupą, linerem i anatomicznym kształetem Contour 4. Grip Walk - profilowana podeszwa z bieżnikiem, umożliwiająca komfortowe chodzenie w butach narciarskich i zwiększająca ich przyczepność.

Podstawowe cechy konstrukcyjne:

Twardość: FLEX 100, Szerokość: 100 mm, Grip Walk, MY FIT Program, Konstrukcja Classic, Center Balanced Stance, Contour 4, Powercage, Drive&Control, Regulowany tylni spoiler, Canting, Klamry F4 ALU z mikro i makro regulacją, Velcro Strap 40mm, termoformowalny but wewnętrzny INSTANT FIT Pro.


DALBELLO DS 100 GW 2021 /27-27,5/

WKŁADKA VARIABLE RAMP ANGLE – ZMIANA POCHYŁU CHOLEWKI

Dzięki wymiennej podkładce pod butem wewnętrznym można zmienić kąt nachylenia buta z 3 do 4 stopni – kąt rampowy.

To pozwala narciarzom dostosować indywidualnie optymalny balans i efektywność przyjmując bardziej agresywną pozycję pochyloną do przodu.

3D GRIP TEXTURE - FREZOWANA SKORUPA BUTA DALBELLO DS

Teksturowana i frezowana powierzchnia wzdłuż łuku stopy zapewnia dodatkową przyczepność podczas chodzenia dając bardziej bezpośrednie przenoszenie mocy i skuteczną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

CONTOUR 4 - PROFIL BUTA

Ekskluzywna technologia Dalbello odwzorowujące anatomiczne kontury stopy.

Contour 4 tworzy "strefy komfortu" w czterech krytycznych punktach dopasowania: kostki, pięty, śródstopia i kości łódkowatej.

Wstępne, odpowiednie uformowanie skorupy w tych 4 punktach zapewnia ścisłe i dokładne dopasowanie, bez potrzeby modyfikacji skorupy.

DOBÓR ROZMIARU BUTA DALBELLO DS 100 MS

SZEROKOŚĆ BUTÓW NARCIARSKICH BUTA DALBELLO DS 100 DLA POSZCZEGÓLNYCH ROZMIARÓW

26.5/26.0 = 100 mm

27.5/27.0 = 102 mm

28.5/28.0 = 104 mm

29.5/29.0 = 106 mm

DALBELLO DS 100 GW 2021 /27-27,5/

POWER CAGE – KONSTRUKCJA SKORUPY BUTA

POWERCAGE to rama z twardszego materiału PU zintegrowana z drugim, bardziej miękkim materiałem tworzącym skorupę.Całość daje lżejszy i smuklejszy wygląd, znakomita transmisję energii oraz łatwe zakładanie buta. Nowa konstrukcja POWERCAGE to zewnętrzny kręgosłup skorupy buta wzmacniający buty Dalbello, zapewniając lepszą transmisję mocy i lepszą wydajność.

MY FIT OD DALBELLO – TERMOFORMOWALNE BUTY WEWNĘTRNE

Legendarne dopasowanie Dalbello uzyskało upgrade w ponad 60% zakresu butów dzięki systemowi My Fit.

Najbardziej wszechstronny program dopasowywania linera i skorupy można teraz dostosować termicznie na kilku poziomach, dodatkowo do wstępnie formowanej powłoki (Contour 4), która jest zawarta w każdym bucie z My Fit.

Zależnie od buta wewnętrznego, termoformowanie nie zajmuje dłużej niż 8 minut a flex pozostaje bez zmian, co gwarantuje komfort użytkowania przez cały dzień na stoku.

Dalbello DS posiadają termoformowalne buty wewnętrzne oraz skorupę z technologią pamięci kształtu MY FIT 3D, pozwalając na pełne dopasowanie profilu buta do stopy narciarza.

POSIADAMY BUTY W  ROZMIARZE

27,0-27,5

Skorupa buta wspólna dla obu rozmiarów /27,0-27,5/ konkretny rozmiar uzyskujemy wkładając lub wyjmując dodatkową wkładkę na spodzie buta wewnętrznego.

DALBELLO DS 100 GW 2021 /27-27,5/


Buty Dalbello DS 100 GW

  • Kod produktu: Buty Dalbello DS 100 GW
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.400,00 zł
  • 799,00 zł


Dostępne opcje