BUTY NARCIARSKIE HEAD ADVANT EDGE 95
KOLOR ANTHRACITE/BLACK-YELLOW
Z KOLEKCJI 2017/18
FLEX  95 SZEROKOŚĆ 102 MM
Męskie buty narciarskie HEAD Allride Advant Edge 95 to precyzyjny produkt, który pozwala na szybką jazdę przy mniejszym wysiłku. Wszystko dzięki zastosowanym trzem technologiom: Hi-Top Tech, DuoFlex oraz Control Frame
Zastosowane technologie pozwalają na bezpośredni oraz zwielokrotniony transfer energii narciarza przełożonej na narty. Już przy bardzo małym 5 stopniowym ugięciu buta, narciarz przenosi olbrzymi docisk na narty, czego efektem jest znakomity balans oraz duża kontrola dająca poczucie bezpieczeństwa oraz pewności.
Buty te zostały wyposażone w system łatwego zakładania – dzięki technologii Hi-Top Tech noga w bucie nie ma możliwości zakleszczenia się dzięki utrzymywaniu języka buta w odpowiednim miejscu.Wewnątrz znajduje się w pełni formowany but wewnętrzny wykonany w technologii Perfect Fit.
Skorupa natomiast wykonana została w technologii Form Fit – ten sposób wykonywania gwarantuje komfort i idealne trzymanie stopy. Obie te technologie pozwalają na pełne dopasowanie buta do stopy. 
Za odpowiednie trzymanie stopy w bucie odpowiadają 4 klamry posiadające mikroregulacje, które zostały wykonane z aluminium, 2 klamry Spinetech z podwójną siłą dopięcia oraz jedna regulowana zębatka. Wszystkie klamry są niskoprofilowe, co oznacza że nie wystają nadmiernie nad obrys buta obniżając możliwość zahaczenia o odzież lub inne rzeczy i zniszczenia klamry.
Klamry Spinetech to nowoczesny system i rewolucyjny system klamer z elastycznym elementem ściągającym oraz stałym punktem zaczepienia, który pozwala dopasować siłę ucisku tak, aby można było komfortowo chodzić oraz jeździć. Siła docisku oraz stały punkt zaczepienia to kluczowe elementy, które mają wpływ na komfort i precyzję nad kontrolą narty
WŁAŚCIWOŚCI I TECHNOLOGIE:
Skorupa BI-Inj. Energy, podwójny wtrysk daje możliwość uzyskania różnej sztywności skorupy, w różnych jej strefach. Gwarantuje to precyzję przekazu sił sterujących oraz komfort w ich obsłudze (zakładanie/zdejmowanie).
Hi-Top Tech, bezpośredni kontakt między nogą a osłoną zapewnia maksymalną transmisję energii i precyzyjne sterowanie nartami.
Duo Flex: możliwośc zmiany flexu pokrętłem ( soffter / stiffer)
Konstrukcja skorupy ułatwiająca zakładanie buta,
FLEX: 95 (z możliwością regulacji twardość z 95 na 85) 
Pojedynczy canting,
Regulowany spojler
CENA KATALOGOWA BUTÓW 1049 ZŁ
TERAZ W OKAZYJNEJ CENIE 649 ZŁ
Długość wewnętrzna wkładki to 280mm -połówka w bucie narciarskim powoduje ,że wkładka jest nieco obszerniejsza bardziej komfortowa dla grubszej /wyższej na podbiciu/stopy.
Ponieważ równolegle prowadzimy sprzedaż w sklepie stacjonarnym  
prosimy o potwierdzenie dostępności mailowo lub telefonicznie
W przypadku złego dopasowania możliwość zwrotu lub wymiany
BUTY POSIADAJĄ 24 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĘ
Zakupiony towar można odebrać w sklepie stacjonarnym PROMO-SPORT

Head Advant Edge 95 2018

  • Kod produktu: Head Advant Edge 95 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.050,00 zł
  • 649,00 zł


Dostępne opcje