NOWE BUTY NORDICA  HELL & BACK H3 WZ KOLEKCJI 2014
FLEX 85-90
MEGA OKAZYJNA CENA
Buty skierowane są dla stale rosnącej grupy wszechstronnych narciarek, chcących osiągać podobne wyniki zarówno na stoku, jak i poza nim.
Szlachetnie zaprojektowane i ekstremalnie lekkie 4-klamrowce stanowią innowacyjną ofertę dla tych, którzy chcą mieć jeden sprzęt do wszystkich warunków.
Wodoodporna konstrukcja języka i skarpeta, ułatwiająca oddychanie dzięki specjalnym siatkowanym wkładkom, utrzymuje stopę ciepłą i suchą.
Wkładki są szyte ręcznie, umożliwiając optymalne ułożenie stopy oraz dając więcej miejsca w okolicy palców, co skutkuje rewelacyjną kontrolą oraz wygodnym noszeniem.
Buty te są około 20 procent lżejsze niż inne modele z tej samej półki z racji wykorzystania lekkiego, jednak stabilnego, materiału Triax.
Amortyzatory w okolicy pięt, podeszwy i goleni pochłaniają siłę uderzenia podczas awaryjnego lądowania, a dzięki sprytnie ułożonym pod kątem 45 stopni klamrom stopa trzyma się w jednej pozycji, przywierając do tylnej części buta.
Zapewnia to lepsze umiejscowienie i jednocześnie pozwala na niemęczące zakładanie i ściąganie. Prosty mechanizm z tyłu buta pozwala indywidualną regulację poziomu elastyczności, a sztywniejsze ustawienie daje szansę poczuć się jak prawdziwy uczestnik wyścigów narciarskich
Bardziej miękka regulacja umożliwia natomiast bezproblemowe zabranie Hell&Back poza granicę stoku, a antypoślizgowa podeszwa z gumy daje możliwość bezpiecznej drogi przez śnieg lub przy krótkich przechadzkach po skałach.
TECHNOLOGIE
TRIAX - ULTRA LIGHTWEIGHT HIGH DENSITY POLYMER - Nowa zaawansowana formuła Nordica z wykorzystaniem polipropylenu zapewnia zmniejszenie o 25% wagi buta. W porównaniu do innych wysokiej klasy butów daje to przewagę jeżeli chodzi o wydajność. TRIAX ma bardziej spójne działanie w szerokim zakresie temperatur i jest łatwiejsza w serwisowaniu.
FULL SHOCK ERASER - Gęsta pianka rozmieszczona w strategicznych dla pięty, palców, łydki i goleni miejscach. Rozwiązanie to poprawia komfort i wydajność ruchów oraz tłumi drgania.
HIGH TRACTION SOLES - rozwiązania stworzone z myślą o stworzeniu optymalnej trakcji do użytku w zróżnicowanych warunkach
45 DEGREE CLOSURE - Klamra pod kątem 45 stopni zapewnia doskonałe trzymanie pięty w tylnej kieszeni buta, zapewniając jednocześnie komfort przodostopia i ciepło. Ułatwia tak zakładanie i ściąganie buta.
ALL NEW LINER -nowy but wewnętrzny z ręcznie szytymi wkładami. Stworzony po to, aby poprawić komfort i wydajność na większej powierzchni buta.
High Traction Canted Sole Parts - Zapewnia doskonałą przyczepność na twardych nawierzchniach, dzięki specjalnej wzmocnionej konstrukcji podeszwy i odpowiedniemu rozmieszczeniu schodków.
WHEATER SHIELD - System zintegrowanych powłok mający zapewnić wodoodporność. System zabezpiecza przed dostaniem się wody wnętrza buta
Flex: 85
Szerokość wkładki: 100 mm
4 klamry micro: 100% aluminium diagonalne
Pasek: Power Strap 40 mm


Nordica Hell & Back H3

  • Kod produktu: Nordica Hell & Back H3
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.199,00 zł
  • 499,00 zł


Dostępne opcje