HEAD VECTOR EVO ST FLEX 110
Zaprojektowany dla zaawansowanych narciarzy Vector Evo ST 110 jest 
wyposażony w pełni termoformowalną skorupę oraz but wewnętrzny w celu zapewnienia idealnego dopasowania i trzymania stopy, a więc precyzji prowadzenia nart. Ponadto konstrukcja skorupy ułatwiająca zakładanie, regulacja flexu oraz możliwość wymiany podeszwy na przeznaczoną do podchodzenia.
Regulowany Flex: Mechanizm śrubowy umieszczony w pionowej osi tyłu cholewki, który łączy ją z dolną częścią skorupy. By zmniejszyć flex należy wykręcić śrubę(y) i zastąpić je plastikowymi zaślepkami dołączonymi do butów.
Twardość 110/100
Szerokość wkładki 100
Płeć Męskie
TECHNOLOGIE
Opis technologii Tri Bi injection w butach Head 2018
SKORUPA TRI BI INJECTION
Najwyższej jakości wykonana z materiałów o różnej gęstości skorupa butów optymalizująca trzymanie stopy, komfort oraz przekaz energii.
Część dolna - sztywniejsze PU dla zoptymalizowania przekazu energii
Część środkowa - bardziej miękkie PU by zoptymalizować dopasowanie, precyzję oraz komfort
Część górna - jeszcze bardziej miękkie elementy by ułatwić zakładanie, dopasowanie do stopy oraz zabezpieczyć przed dostawaniem się wody

KLAMRY SPINETECH
Klamry Spinetech łączą charakterystykę zwykłych klamer z nowym designem oraz geometrią klamer w technologii Spineflex. Dokładnie jak w modelach Racing, klamry Spinetech działają w stałym punkcie zaczepienia. Dzięki temu redukowane są punkty ucisku oraz poprawia się domknięcie obu części skorupy - daje to większy komfort oraz precyzję.
FORM-FIT
Specjalna procedura dopasowania buta do indywidualnego kształtu stopy, dzięki zastosowanie systemu specjalnych podkładek gwarantuje więcej swobody w miejscach potencjalnego występowania punktów nacisku co gwarantuje niespotykany dotąd komfort użytkowania.

SKORUPA BI-INJ DYNAMIC FRAME Nowa skorupa HEAD EVO Frame zbudowana jest na bazie kultowego buta Vector, ale posiada nową, bardziej wydajną konstrukcję Dynamic frame, która kieruje 80% energii przekazywanej przez ciało na tył skorupy. Ten sztywny element, na zasadzie kołyski zapewnia pięcie komfort i moc. W tym samym czasie część przednia stopy jest w stanie zagwarantować lepszy balans - ta część buta ulega mniejszym oddziaływaniom mechanicznym, ale jednocześnie musi zapewnić czucie śniegu. Skorupa Dynamic frame 80-20 została zaprojektowana tak, by zapewnić jak najlepsze czucie a jednocześnie dynamiczną reakcję podeszwy buta podczas wygięcia narty.

EVO STANCE
Nowa konstrukcja to również punkt łączenia dolnej i górnej części skorupy przesunięty o 18 mm w tył, precyzyjnie umieszczony by zagwarantować bardziej progresywny flex dla zaawansowanych narciarzy. Z bardziej pionowo ustawioną cholewką i płaskim ułożeniem stopy narciarze znajdą się w bardzo sportowej ale jednocześnie wygodnej pozycji na nartach.

PERFECT FIT
Rewolucyjny, ekskluzywny system dopasowania zapewniający maksymalny poziom precyzji, komfortu oraz trwałości.
100% PEŁNEGO DOPASOWANIA:
Regulowana zębatka górnej klamry daje możliwość dopasowania cholewki do każdej nogi, dzięki regulacji obwodu w łydce o 28mm, w bardzo prosty sposób - naciśnij i przesuń.

Buty Narciarskie Head Vector Evo St 110 2018

  • Kod produktu: Buty Narciarskie Head Vector Evo St 110 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.350,00 zł
  • 799,00 zł


Dostępne opcje