• Buty Dallbello Panterra 75 W GW LS 2021

Dallbello Panterra 75 W GW LS model 2021 
Flex 75

Całkowicie nowa konstrukcja Panterra 75 W GW została zaprojektowana dla rekreacyjnych narciarek poszukujących komfortu noszenia i szerokiej gamy funkcji regulacji. Najbardziej zauważalną atrakcją jest integracja konstrukcji Power Cage. Technologia pokrywy frezowania zapewnia doskonały rozkład mocy na zewnętrznej skorupie oraz redukcję masy bez utraty stabilności. Nowością są także zmienny kąt pochylenia i system przechylania, a także regulowany kołnierz. Umożliwia to dodatkowe dostosowanie do osobistych wymagań, a jednocześnie poprawia przenoszenie mocy.

Panterra 75 W GW zapewnia doskonały komfort noszenia dzięki GripWalk i zakresowi ruchów narciarskich / wędrówek 50 °. MyFit pozwala na indywidualne dopasowanie wkładki TF Sport w celu dopasowania. Bagażnik nadal ma dobrze zatwierdzoną konstrukcję Cabrio z jego 3-częściową architekturą, co zapewnia stały flex z pochłanianiem ciśnienia i utrzymaniem. Zastosowanie tekstury 3D Grip sprawia, że ​​linia Panterra jest szczególnie wytrzymała.

DALBELLO PANTERRA 75 W GW LS 2021 /25,0-25,5/

CABRIO DESIGN

Ta unikalna konstrukcja łączy ze sobą 3 części konstrukcyjne

Cabrio to 3-częściowa konstrukcja składająca się ze skorupy, cholewki i języka. Zapewnia wygodę, ochronę stopy i nogi, jednocześnie zapewniając płynną elastyczność.

GRIPWALK

Nowy, jedyny w swoim rodzaju system zapewniający komfort chodzenia w butach narciarskich. Dostępny w 90% kolekcji modeli Dalbello

GripWalk jest specjalnie ukształtowaną podeszwą wykonaną z polimerów. Wypukły kształt i agresywny bieżnik zwiększają komfort i pewność chodzenia, a także zapewniają lepszą przyczepność. Podeszwy GripWalk są idealnymi elementami tuningowymi przeznaczonymi do wybranych butów narciarskich i wiązań Marker GripWalk.

VARIABLE VOLUME FIT

Ekskluzywna technologia Dalbello: Opracowana, aby umożliwić narciarzom regulację całkowitej szerokości buta z zakresu 102 do 100 mm. Po ustawieniu VVF, modele Panterra mogą być zakładane i zdejmowane za pomocą pozostałych 3 klamer.

NISKO UMIEJSCOWIONY ZAWIAS CHOLEWKI

Cholewka z elementami zawiasu zamontowanymi około 10 cm niżej niż standardowe konstrukcje.

Nisko osadzony zawias cholewki ułatwia podążanie za naturalnym anatomicznym ruchem nóg narciarza, ponieważ ma dłuższy zakres ruchu do przodu i do tyłu. Zwiększona wydajność podchodzenia i komfort zjazdu. Zwiększona moc i kontrola przy mniejszym zużyciu energii.

CONTOUR 4


Ekskluzywna technologia Dalbello odwzorowujące anatomiczne kontury stopy.

Contour 4 tworzy "strefy komfortu" w czterech krytycznych punktach dopasowania: kostki, pięty, śródstopia i kości łódkowatej. Wstępne, odpowiednie uformowanie skorupy w tych 4 punktach zapewnia ścisłe i dokładne dopasowanie, bez potrzeby modyfikacji skorupy.

STRUKTURA 3D GRIP

Struktura na powierzchni skorupy wzdłuż łuku stopy, zapewnia bardziej bezpośrednie przenoszenie energii i efektywną ochronę buta przed odkształceniami.

DALBELLO PANTERRA 75 W GW LS 2021 /25,0-25,5/

POSIADAMY BUTY W  ROZMIARZE 25-25,5  24,0-24,5

Skorupa buta wspólna dla obu rozmiarów /25,0-25,5/ konkretny rozmiar uzyskujemy wkładając lub wyjmując dodatkową wkładkę na spodzie buta wewnętrznego.


Buty Dallbello Panterra 75 W GW LS 2021

  • Kod produktu: Buty Dallbello Panterra 75 W GW LS 2021
  • Dostępność: 2 -3 dni
  • 1.200,00 zł
  • 699,00 zł


Dostępne opcje