Buty narciarskie Nordica GPX 85 W

Buty narciarskie Nordica  to świetny wybór dla dobrze radzących sobie na stoku i średnio-zaawansowanych narciarek jeżdżących dość dynamicznie a które cenią sobie komfort i wygodę. Atutem tych butów jest idealne dopasowanie do stopy dzięki wtryskowi PU GPX. Wykorzystany materiał Primaloft zapewnia komfort termiczny w każdych warunkach.  Buty GPX 85W pasują od razu do kobiecej stopy, idealnie przylegają do drobnej kostki i łydki oraz  nie powodują otarć. W butach narciarskich Nordica GPX 85W zapomnisz o wszystkich poprzednich niewygodach i będziesz się cieszyć narciarstwem w pełni.

Konstrukcja buta ułatwia chodzenie, bez pogorszenia parametrów zjazdowych.
Dzięki specjalnej wyściółce piankowej GPX PU zapewniona jest ochrona palców, pięty, łydki i goleni kobiety.Wnętrze buta formuje się wokół pięty i kostki, z możliwością indywidualnego dopasowania sprzętem do bootfittingu Nordica. Materiał Primaloft zapewnia termoizolację, utrzymując ciepło, zachowując suchość wewnątrz. Kapeć buta dobrze przylega do stopy a wyściółka buta jest miękka.

Opis techniczny:

Twardość: 85
Szerokość Wkładki: 100 mm
Klamry: 4 Aluminiowe z mikroregulacją
Taśma Ściągająca: 35mm
Technologia Infrared pozwala na personalizację buta zewnętrznego w szybki, skuteczny i efektywny sposób. Uelastycznienie materiału buta odbywa się poprzez miejscowe napromieniowanie odpowiedniej partii buta a odkształcenie podciśnieniowo bez kontaktu z materiałem buta.
But wewnętrzny z ociepleniem Primaloft® wykorzystującym jedne z najlepszych na rynku mikrowłókna imitujące naturalny puch. Dzięki swoim właściwościom są niezwykle lekkie i sprężyste doskonale zatrzymując znaczne ilości powietrza stanowiące doskonałą oddychającą barierę termiczną. W przeciwieństwie do puchu wytwarzają znacznie wyższe napięcie powierzchniowe odpychające wilgoć i utrzymujące właściwości cieplne nawet w mokrych warunkach.Buty Nordica GPX 85 W 2018

  • Kod produktu: Buty Nordica GPX 85 W 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.299,00 zł
  • 599,00 zł


Dostępne opcje