• Buty Head Vector RS  110 X

Buty Head Vector 110S RS Black White 2021 

Head VECTOR 110 RS to super wygodne buty stworzone dla zaawansowanych całosezonowych narciarzy jeżdżących w zróżnicowanym terenie. Oferują precyzję i moc, z jakich od lat słynie sprzęt marki HEAD. Personalizowane konstrukcja i skorupa zapewniają łatwe zakładanie, optymalny kąt pochylenia cholewki gwarantuje dynamikę, a regulowane klamry i formowane na gorąco buty wewnętrzne doskonale trzymają stopy, co przekłada się na wysoką precyzję i moc. Spośród dodatkowych rozwiązań warto wyróżnić kompatybilność z podeszwami ułatwiającymi chodzenie, rzep podnoszący reaktywność oraz konstrukcję ułatwiającą zakładanie butów.

- Ostatni: S 1800 cm3

- Powłoka: PU / SL

- But wewnętrzny: Perfect Fit S, wkładka do ramy HP, pasek na rzep 45 mm

- Klamry: 4 klamry aluminiowe z mikroregulacją, 1 grzechotka Supermacro, klamry niskoprofilowe

- Cechy: Bi-Inj. Dynamiczna rama, konstrukcja skorupy ułatwiająca wejście, tuningowy flex, pojedynczy kant, 

  tuning tylnego wsparcia

Opis techniczny:

 PrimaLoft to bardzo lekki, oddychający materiał zapewniający skuteczną izolację termiczną.

Idealne dopasowanie to rewolucyjny system, który zapewnia wygodne, zorientowane na wydajność dostosowanie doskonałych butów narciarskich HEAD. Wstępnie ukształtowana konstrukcja 3D została opracowana, aby zapewnić maksymalny komfort i optymalne dopasowanie do kształtu stopy.

 Formuły tworzyw sztucznych FormFit utrzymują rozciąganie lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, zapewniając doskonały komfort oraz lepszą równowagę i kontrolę.

Buty Head Vector RS 110 X

  • Kod produktu: Buty Head Vector RS 110 X
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.250,00 zł
  • 799,00 zł


Dostępne opcje