• Buty  Atomic Hawx 2.0 100

Buty Atomic Hawx 2.0 100 X
z kolekcji 2018/19

Buty narciarskie Atomic Hawx 2.0 100X  to buty dla średnio i już zaawansowanych narciarzy preferujących jazdę na wyższym poziomie rekreacji o zacięciu sportowym .
Buty gwarantują indywidualne dopasowanie, pełen komfort i niezrównaną wydajność w różnorodnych warunkach. Jeśli jesteś zaawansowanym narciarzem preferującym jazdę po trasie i poszukującym butów o umiarkowanym flexie,.
Atomic Hawx 100 X jest wyposażony w legendarną skorupę o średniej szerokości i unikalną technologię Memory Fit pozwalającą dopasować do indywidualnych potrzeb skorupę, cholewkę i buta wewnętrznego – w zaledwie kilkanaście minut. Zastosowany w konstrukcji podeszwy rewolucyjny Sole Flex gwarantuje zachowanie idealnej równowagi i pełnej kontroli oraz wzmacnia czucie podłoża, a nowe buty wewnętrzne Memory Fit 3D Silver z wyprofilowanym obszarem w okolicy kostek zapewniają jeszcze lepsze dopasowanie – od razu. Ocieplina 3M™ Thinsulate™ zapewnia ciepło stóp w każdych warunkach termicznych, a lekka budowa i nakładki Wtr ułatwiające poruszanie w każdym terenie.

Opis techniczny:

Materiał skorupy: Poliuretan
Material cholewki: Poliuretan
Rzep: Pasek Velcro Strap 40 mm
But wewnętrzny: Memory Fit 3D Bronze liner -
Mikroregulacja - wszystkie klamry aluminium
Makroregulacja - 2 górne klamry
Flex Index (Twardość): 100
Szerokość 100 mm
Model producenta: AE5019200 
W przypadku złego dopasowania możliwość zwrotu lub wymiany.

Buty Atomic Hawx 2.0 100

  • Kod produktu: Buty Atomic Hawx 2.0 100
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.199,00 zł
  • 699,00 zł


Dostępne opcje