Dalbello  Panterra120  GW  model 2021
Flex 120

Panterra to absolutny bestseller! Jest to wszechstronny i bogaty w rozwiązania technologiczne model, dedykowany zaawansowanym użytkownikom. Sprawdzi się przy ostrych zjazdach, ale też w puchu. Poruszanie ułatwia funkcja podchodzenia SKI/HIKE. Rewolucyjny materiał IRFRAN budujący skorupę pozwolił na obniżenie wagi buta. Za wyjątkowy komfort Panterry odpowiada konstrukcja Cabrio. Żadna inna konstrukcja nie oferuje takiej wygody, już przy zakładaniu butów. Skorupa jest wstępnie odbarczona w 4 newralgicznych miejscach stopy. A szerokość buta w strefie palców jest regulowana dzięki przeciwstawnej klamrze w zakresie 102-100mm. Dodatkowo środkowa klamra Dynalink ustawiona pod kątem, umożliwia optymalną stabilizację pięty. Dzięki Rocker Stance zyskujemy większą kontrolę nad nartami, przy mniejszym wysiłku, korzystając z rockerowych właściwości nart. Buty wewnętrzne są wstępnie uformowane i gotowe do jazdy od razu po rozpakowaniu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możliwe jest termiczne dopasowanie skorupy po wygrzaniu, co daje nam możliwość pełnej personalizacji buta.

DALBELLO PANTERRA 120 GW MS 2021 /28,0-28,5/ Długość wkładki 285 mm

MY FIT - System umożliwia szybkie spersonalizowanie zarówno wkładki jak i skorupy. Dzięki wstępnie uformowanym kształtom skorupy do anatomii stopy, każdy but z My Fit jest przygotowany do możliwie najlepszego dopasowania po pierwszym założeniu. Zależnie od buta wewnętrznego, termoformowanie nie zajmuje dłużej niż 8 minut, a flex pozostaje bez zmian, co gwarantuje komfort użytkowania przez cały dzień na stoku.

CABRIO DESIGN - Unikalna konstrukcja Cabrio marki Dalbello łączy w sobie dolną skorupę i cholewkę z zewnętrznym językiem Kintetic Response Tongue, który zapewnia płynniejsze i bardziej progresywne przekazanie energii oraz pochłanianie drgań. Harmonijny charakter flexu i dynamiczne odbicie są charakterystyczne dla konstrukcji Cabrio. Poza językiem Kinetic Response Tongue, but posiada również system trzymania pięty Dynalink, funkcję SKI/HIKE, odwróconą przednią klamrę, co czyni konstrukcję najbardziej wszechstronną, sprawdzającą się w każdym możliwym terenie, a w szczególności poza trasą czy w parku.

Instant FIT - But Instant Fit oznacza dokładnie natychmiastowe dopasowanie od pierwszego założenia. Dodatkowo każdy jest termoformowalny w wyznaczonym obszarze (w zależności od modelu 40-80% powierzchni). W zaledwie 4 minuty nagrzewania osiąga precyzyjne, indywidualne dopasowanie oraz charakteryzuje się doskonałym efektem pamięci dopasowania.

HIKE & RIDE - Po odblokowaniu mechanizmu gwarantowany jest duży zakres ruchów w celu zapewnienia efektywnej wędrówki i wspinaczki. Konstrukcja Cabrio jest bezkompromisowa w zakresie osiągów narciarskich.

VARIABLE RAMP ANGLE - Dostosuj pochylenie cholewki do indywidualnych wymagań: zwiększone pochylenie do przodu, bardziej sportowy charakter czy łatwe i szybkie wyrównanie. Dzięki wymiennej podkładce pod butem wewnętrznym można zmienić kąt nachylenia z 3 do 4 stopni. To pozwala narciarzom dostosować indywidualnie optymalny balans i efektywność.

Grip WALK - system wymiennych podkładek w podeszwach butów narciarskich, umożliwiających sprawne poruszanie się po zmiennym podłożu.

DALBELLO PANTERRA 120 GW MS 2021 /28,0-28,5/ Model PANTERRA 120 GW MS BLACK

Opis techniczny:

But wewnętrzny IF Comp

Konstrukcja Cabrio

Skorupa IRFRAN/IRFRAN/GRILAMID

FLEX - 120

4 klamry alu micro

Canting: tak

System FLEX CONTROL

Modułowy spojler cholewki

Szerokość: 100-102 mm

Nakładki GripWALK w komplecie

Waga: od 1963 g

Dopasowanie MY FIT

Konstrukcja CABRIO - łatwe zakładanie

Mechanizm HIKE & RIDE - ułatwione poruszanie się

27,0-27,5  28,0-28,5  29,0-29,5  30,0-30,5

Skorupa buta wspólna dla obu rozmiarów /28,0-28,5/ konkretny rozmiar uzyskujemy wkładając lub wyjmując dodatkową wkładkę na spodzie buta wewnętrznego.

DALBELLO PANTERRA 120 GW MS 2021 /28,0-28,5/ Płeć mężczyzna


Buty Dalbello Panterra 120 GW

  • Kod produktu: Buty Dalbello Panterra 120 GW
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.800,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje