• Buty  Head Advant Edge 95 2019

Buty Head  Advant Edge 95 z kolekcji 2019


Head Allride Advant Edge 95 to precyzyjne buty narciarskie, który pozwala na szybką jazdę przy mniejszym wysiłku. Wszystko dzięki zastosowanym trzem technologiom: Hi-Top Tech, DuoFlex oraz Control Frame
Buty te zostały wyposażone w system łatwego zakładania – dzięki technologii Hi-Top Tech noga w bucie nie ma możliwości zakleszczenia się dzięki utrzymywaniu języka buta w odpowiednim miejscu.Wewnątrz znajduje się w pełni formowany but wewnętrzny wykonany w technologii Perfect Fit.
Za odpowiednie trzymanie stopy w bucie Head Advant Edge 95 odpowiadają 4 klamry posiadające mikroregulacje, które zostały wykonane z aluminium, 2 klamry Spinetech z podwójną siłą dopięcia oraz jedna regulowana zębatka. Wszystkie klamry są niskoprofilowe, co oznacza że nie wystają nadmiernie nad obrys buta obniżając możliwość zahaczenia o odzież lub inne rzeczy i zniszczenia klamry.

Klamry Spinetech to nowoczesny system i rewolucyjny system klamer z elastycznym elementem ściągającym oraz stałym punktem zaczepienia, który pozwala dopasować siłę ucisku tak, aby można było komfortowo chodzić oraz jeździć. Siła docisku oraz stały punkt zaczepienia to kluczowe elementy, które mają wpływ na komfort i precyzję nad kontrolą narty

Opis techniczny:

Skorupa BI-Inj. Energy, podwójny wtrysk daje możliwość uzyskania różnej sztywności skorupy, w różnych jej strefach. Gwarantuje to precyzję przekazu sił sterujących oraz komfort w ich obsłudze (zakładanie/zdejmowanie).
Hi-Top Tech, bezpośredni kontakt między nogą a osłoną zapewnia maksymalną transmisję energii i precyzyjne sterowanie nartami.
Duo Flex: możliwośc zmiany flexu pokrętłem ( soffter / stiffer)
Konstrukcja skorupy ułatwiająca zakładanie buta,
Flex: 95 (z możliwością regulacji twardość z 95 na 85)
Pojedynczy canting,
Regulowany spojler
Połówka w bucie narciarskim powoduje ,że wkładka jest nieco obszerniejsza bardziej komfortowa dla grubszej, wyższej na podbiciu stopy. W przypadku złego dopasowania możliwość zwrotu lub wymiany.

Buty Head Advant Edge 95 2019

  • Kod produktu: Buty Head Advant Edge 95 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 999,00 zł
  • 599,00 zł


Dostępne opcje