• Buty Nordica  Dobermann Gp 90 2018

Buty Nordica Dobermann Gp 90 z kolekcji 2018

Buty narciarskie  Nordica  to uniwersalny model dla średnio zaawansowanych zawodników, który spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom - buty Dobermann GP 90. Buty wyposażone zostały w poliuretanową skorupę produkowaną w technologii monowtrysku, jak i system podwójnego cantingu.
Miłośnicy jazdy na nartach najczęściej szukają butów, które są wygodne, wytrzymałe i zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Opis techniczny:

Twardość: 90
Szerokosć: 98 mm
But wewnętrzny: Race GP W Performance Fit.
Firma Nordica zaprojektowała uniwersalny model dla średnio zaawansowanych zawodników, który spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom - buty Dobermann GP 90.
Buty Dobermann GP 90 posiadają podeszwę, która pozwala na maksymalną przyczepność podczas chodzenia po stoku i wchodzenia po schodach.
Proste i bezproblemowe zakładanie skorupy i buta wewnętrznego na stoku narciarskim jest możliwe dzięki technologii Easy Entry.Nordica zastosowała w podeszwach wymiennych butów Dobermann GP 90 technologię Grip Walk, która zapewnia zwiększoną przyczepność i ułatwia chodzenie, zachowując przy tym jak najbardziej naturalną pozycję ciała.

Buty Nordica Dobermann Gp 90 2018

  • Kod produktu: Buty Nordica Dobermann Gp 90 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.499,00 zł
  • 599,00 zł


Dostępne opcje