• Buty Head Vector Evo St 110 2020

Head  Vector  EVO ST  RS  110 model 2020

kolor black/anthr/yellow

flex 110-100 zmienny

Zaprojektowany dla zaawansowanych narciarzy,  buty Vector 110 RS, jest ultra komfortowym, wszechstronnym butem uzbrojonym w precyzję i moc racingowej tradycji HEAD. Zaprojektowany by zapewnić narciarzowi bardziej naturalną, wyprostowaną ale jednocześnie sportową pozycję, wyposażony w pełni thermoformowalną skorupę oraz but wewnętrzny w celu zapewnienia idealnego dopasowania i trzymania stopy, a więc precyzji prowadzenia nart. Ponadto konstrukcja skorupy ułatwiająca zakładanie, regulacja flexu oraz możliwość wymiany podeszwy na przeznaczoną do podchodzenia.

Najlepszy wybór dla zaawansowanych narciarzy z możliwością idealnego dopasowania - 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją, pojedynczy canting, regulowany flex, wkładka regulująca nachylenie, 1 regulowana zębatka, a przy tym konstrukcja ułatwiająca zakładanie.

Klamry Spinetech pozwolą na idealne dopasowanie buta oraz zniwelują wszelki dyskomfort. Innowacyjna konstrukcja rzepu pozwala na jego perfekcyjne dopasowanie, a w efekcie bardziej efektywne przełożenie siły na osiągi.

Opis techniczny:

REGULOWANY FLEX

Mechanizm  umieszczony w pionowej osi tyłu cholewki, który łączy ją z dolną częścią skorupy. By zmniejszyć flex należy wykręcić śrubę  i obrócić plastikowy element o 180 stopni .

RZEP DOUBLE POWER BOOSTER

Działa jak dźwignia pozwalając na dokładniejsze i ciaśniejsze jego dopięcie. Elastyczny element BOOSTER Strap  o szerokości 45 mm  zapewnia bardziej dynamiczną reakcję buta. Efekt: bardziej precyzyjne przeniesienie energii oraz szybsza reakcja narty..

REGULOWANA ZĘBATKA

Regulowana zębatka klamry na cholewce, pozwala na zwiększenie szerokości cholewki o 28 mm.
Długość wewnętrzna wkładki to 280mm -połówka w bucie narciarskim powoduje ,że wkładka jest nieco obszerniejsza bardziej komfortowa dla grubszej /wyższej na podbiciu/stopy.


Buty Head Vector Evo St 110 2020

  • Kod produktu: Buty Head Vector Evo St 110 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.299,00 zł
  • 799,00 zł


Dostępne opcje