• Buty Rossignol Alltrack Pro 100 black 2020/21

Rossignal Alltrack Pro 100 black model 2020/21
Flex  100

Zaprojektowane z myślą o różnych warunkach terenowych buty narciarskie Alltrack Pro 100 doskonale sprawdzą się na usypanych ze świeżego puchu zaspach czy wypełnionych śniegiem nieckach. Model o szerokości 100 mm gwarantującej optymalną równowagę między komfortem a kontrolą wyposażony został w cholewkę z funkcją odblokowania sztywnego kąta nachylenia, która zapewnia naturalny zakres ruchu stopy podczas podchodzenia. Zastosowanie w konstrukcji skorupy koncepcji Generative Design Grid sprawia, że but jest lżejszy i znakomicie przenosi moc bez względu na warunki i rodzaj podłoża. Termoformowalny but wewnętrzny oferuje możliwość indywidualnego dopasowania.

Średnia szerokość 100 mm w obszarze śródstopia zapewnia wygodę i precyzję dopasowania, gwarantując optymalną równowagę między komfortem a kontrolą.

Technologia Generative Design Grid pozwala ograniczyć do minimum grubość skorupy, zmniejszając wagę buta i poprawiając przenoszenie mocy.

Struktura Generative Design Grid pozwala zredukować materiał w celu zmniejszenia wagi, z zachowaniem wystarczającej sztywności struktury, dla jak najlepszej jezdności.

DUAL CORE polega na wstrzykiwaniu materiałów o różnym poziomie twardości, jeden po drugim, aby stworzyć konstrukcje warstwową. To pozwala stworzyć strefy o różnej twardości, bez dodawania warstw plastiku, a co za tym idzie bez zwiększania wagi buta. Dodatkowo zwiększa sztywność w skręcie i sprawia że but jest łatwiejszy do założenia

HIKE MODE - ulepszony w stosunku do poprzednich sezonów system do podchodzenia - uwolnienie powoduje

ruchomość cholewki buta.

Dolną część skorupy zaprojektowano tak, by w trybie chodzenia zapewniała 50-stopniowy zakres ruchu, zaś w pozycji zablokowanej, przeznaczonej do jazdy na nartach, gwarantowała optymalny transfer mocy.

Możliwość optymalnego dopasowania buta wewnętrznego do kształtu stopy użytkownika przekłada się na wyższy komfort, precyzję i sprawniejsze przenoszenie mocy.

Elastyczna ocieplina Thinsulate™ Stretch skuteczniej stabilizuje stopę, dodatkowo ułatwiając prowadzenie nart.

Kompatybilność z systemem GRIPWALK® (nakładki sprzedawane oddzienie)

Buty są wyposażone w system SKI-HIKE, który w pozycji Hike umożliwia większy zakres ruchu górnego szkieletu przy pieszej turystyce i podchodzeniu, a w pozycji Ski uzyskuje niesamowitą wydajność butów narciarskich.

Opis techniczny:

FLEX INDEX 100

Szerokość wkładki pod stopą - 100 mm

Material skorupy -  POLYOLEFINE + SENSOR MATRIX

Techologia wyściółki - technology OPTISENSOR T4

Klamry: 4 MICRO - 100% ALUMINIUM DIAGONAL BUCKLES

Rzep Power strap 50mm
Buty Rossignol Alltrack Pro 100 black 2020/21

  • Kod produktu: Buty Rossignol Alltrack Pro 100 black 2020/21
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.300,00 zł
  • 749,00 zł


Dostępne opcje