Rossignol Track 90
Flex  90

Bazując na sukcesie wielokrotnie nagradzanej serii Alltrack, nowy TRACK 90 łączy wszechstronność jazdy na nartach z tradycyjnymi osiągami górskimi w bardziej wybaczającym 104mm "relaksującym dopasowaniu", by zapewnić optymalne dopasowanie, komfort oraz trzymanie stopy podczas całodziennej jazdy na stoku i poza nim.

Buty wyposażone w unikalną technologię Sensor Matrix, system łatwiejszego zakładania i zdejmowania oraz buta wewnętrznego Custom T4 z izolacją Wintherm®, by zapewnić optymalne dopasowanie, komfort oraz trzymanie stopypodczas całodziennej jazdy na stoku i poza nim.

Buty TRACK 90 są wyposażone w system SKI-HIKE, który w pozycji Hike umożliwia większy zakres ruchu górnego szkieletu przy pieszej turystyce i podchodzeniu, a w pozycji Ski uzyskuje niesamowitą wydajność butów narciarskich.

Opis techniczny:

Sensor Matrix

Konstrukcja zaprojektowana, by bardziej opasać stopę,nadając butom oryginalnej osobowości.

Hike Mode

Mechanizm dźwigni z tylu cholewy pozwala z łatwością przełączać się z pozycji Ski na tryb Hike.,

Easy Entry Insert

Gwarantuje,ze cala górna i przednia część skorupy zrobiona jest z miększego materiału,co czyni but łatwiejszym w zakładaniu.

WinTherm

Wintherm dowiódł w naszych testach,ze jest wyjątkowo efektywnym izolatorem termicznym. Ulokowany w okolicy palców zawiera powłokę mikroperforowanego aluminium,które pozwala na cyrkulacje powietrza,a polar gwarantuje ciepło i komfort.

FLEX INDEX 90

Szerokość wkładki pod stopą - 104 mm

Material skorupy -  POLYOLEFINE + SENSOR MATRIX

Techologia wyściółki - technology OPTISENSOR T4

Klamry: 4 MICRO - 100% ALUMINIUM DIAGONAL BUCKLES

Rzep Power strap 40 mm

Podeszwy przyczepne gumowane SUPER-GRIP

- Izolacja: WinTherm
Buty Rossignol Track 90 2020

  • Kod produktu: Buty Rossignol Track 90 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.100,00 zł
  • 650,00 zł


Dostępne opcje