NORDICA  STRIDER 130 PRO DYN

model 2020/21

FLEX 130 Szerokość 100 mm dla  26,5

  40% Taniej


Strider Pro 130 DYN wprowadza nowy poziom osiągów zjazdowych do kategorii wędrówek górskich. Zbudowany wokół agresywnego flexu but poradzi sobie z najtrudniejszym terenem z pewnością i żwawością. Mechanizm do wspinaczki alpejskiej zapewnia duży zakres ruchu 46 °, ale po zablokowaniu w trybie narciarskim kręgosłup zapewnia niespotykaną moc i precyzję podczas zjazdu. Aby uzyskać wyrafinowane dopasowanie, lekką skorupę i wyściółkę można w pełni dostosować. Aby stopy były ciepłe i suche, są wyposażone w izolację Primaloft.


Wkładki Dynafit zapewniają dodatkową wszechstronność, a podeszwy Strider mają unikalny bieżnik Michelin, który zapewnia optymalną przyczepność, trwałość i wydajność. Strider PRO 130 DYN zapewnia wolność, której pragniesz, i wydajność, na której możesz polegać.


NORDICA STRIDER 130 PRO DYN 2021 /29,5/ Kod producenta STRIDER 130 PRO DYN 29,5

Hike/Ski Mechanism to pojedyncza klamra umieszczona z tyłu mankietu. Standardowa konfiguracja blokuje mankiet, zapewniając najlepszą wydajność podczas zjazdów, natomiast odblokowanie klamry otwiera mankiet i przekształca buty do „wędrówki”, zapewniając przy tym również wyjątkowe uczucie chodzenia dzięki zakresowi ruchu do 46°.

Tri Force Shell Construction technologia maksymalizuje transmisję energii z nogi i stopy do wyściółki i skorupy, zapewniając zwiększoną moc i kontrolę.

3D Custom Cork Liner jest wyposażony w naturalny materiał korkowy, który pokrywa powierzchnię pięty, co jest istotnym elementem zapewniającym transmisję boczną. Ten elastyczny materiał zapewnia również izolację termiczną, utrzymując stopy zawsze ciepłe i suche. Wreszcie, można go łatwo dostosować, aby uzyskać najlepsze dopasowanie i precyzję.

Grip Walk to łatwy w chodzeniu interfejs typu rocker, który jest gotowy do dopasowania do wiązań Marker Gripwalk® i innych podobnych systemów dostępnych na rynku. Podeszwy Nordica Gripwalk® mają geometrię 9523 i nie powinny być używane z tradycyjnymi wiązaniami alpejskimi. Świetna przyczepność w różnym terenie. Łatwy spacer

Primaloft to izolacja trwała i wodoodporna. Zachowuje swoje właściwości izolacyjne i lekkości, zapewniając ciepło i komfort. To najlepsza dostępna syntetyczna izolacja.

NORDICA STRIDER 130 PRO DYN 2021 /29,5/ Marka Nordica

CENA KATALOGOWA BUTÓW 2399ZŁ


Długość wewnętrzna wkładki to 295mm - połówka w bucie narciarskim powoduje ,że wkładka jest nieco obszerniejsza bardziej komfortowa dla grubszej /wyższej na podbiciu/stopy.


NORDICA STRIDER 130 PRO DYN 2021 /29,5/ Model STRIDER 130 PRO DYN

Buty Nordica Strider 130 Pro Dyn 2021

  • Kod produktu: Buty Nordica Strider 130 Pro Dyn 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.400,00 zł
  • 1.499,00 zł


Dostępne opcje