• Buty Dalbello Ds 90 W 2019

Dalbello DS 90 W model 2019

Damski but DS 90  z konstrukcją Powercage został specjalnie zaprojektowany dla średnio zaawansowanych i dobrych narciarek o sportowych ambicjach. Dla Pań, które chcą wyciągnąć jak najwięcej z każdego dnia na stoku. Ten model jest dostępny również z zamontowanymi podeszwami GripWalk (oznaczenie GW - standardowe podeszwy Alpine znajdują się w pudełku).

Opis techniczny:

Damskie buty zjazdowe dla dobrych narciarek z termoformowalną wkładką wewnętrzną MyFit IF Perf (damskie wykończenie, dopasowanie do nogi narciarki 80%).

But wewnętrzny: MyFit IF Perf

Flex index: 90

Szerokość szkieletu: 99

Liczba klamr: 4 - F4 Alu - Micro

Zapewniają sportową wydajność i dzięki dostosowaniu do damskiej anatomii (w porównaniu z męskimi butami, damskie mają węższą piętę, szerszy obszar palców, wyższe podbicie, obniżoną i specjalnie ukształtowaną część łydki) dla maksymalnego komfortu. Szkielet o szerokości 99 mm wykonany jest w technologii 3D Power Frame Architecture, której podstawą jest połączenie trzech materiałów o różnej twardości (najtwardszy na podeszwie - dla optymalnego transferu energii, bardziej miękki na głównej części szkieletu - dla idealnego objęcia nogi i najbardziej miękki na podbiciu - dla łatwego zakładania i ściągania butów), które są połączone za pomocą technologii tri-injection.

Pozostałymi zaletami tych butów są 4 aluminiowe klamry (materiał F2 Aluminium) z możliwością mikroregulacji, 40 mm rzep, element do regulacji cantingu na zewnątrz szkieletu. Podeszwa butów, która może zawierać wymienne elementy z materiału Dura-Grip z wykończeniem Grip Walk, co ułatwia chodzenie, a zwłaszcza zapobiega ślizganiu się butów podczas chodzenia po gładkiej powierzchni.Buty Dalbello Ds 90 W 2019

  • Kod produktu: Buty Dalbello Ds 90 W 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.200,00 zł
  • 599,00 zł


Dostępne opcje