Buty narciarskie Head NEXO LYT 110X mają wszystko, czego potrzeba do zapewnienia odpowiedniego komfortu i osiągów podczas jazdy na nartach. Ten model wyposażono w nowoczesne rozwiązania techniczne takiej jak: możliwość dopasowania buta zewnętrznego Form Fit, but wewnętrzny Perfect Fit 3D Custom, system Liquid Fit, ocieplina Primaloft, zaokrąglona podeszwa ułatwiająca chodzenie Grip Walk oraz system cantingu HEAD. Rozwiązanie Liquid Fit to najbardziej precyzyjna i najszybsza metoda dopasowywania butów narciarskich. Odpowiednia gęstość materiału zapewnia idealne odwzorowanie kształtu stopy. Dzięki temu możesz cieszyć się większą skutecznością, komfortem oraz osiągami. 4 lekkie, aluminiowe klamry z mikroregulacją, niskoprofilowe klamry i 1 regulowana zębatka ułatwiają korzystanie butów.

Ten model butów oferuje możliwość wygrzania buta wewnętrznego, co zapewnia klientowi bardzo dobre dopasowanie do jego indywidualnych potrzeb.

Dopasowanie buta wewnętrznego, wykonanego w technologii Perfect Fit, wykonuje się poprzez rozgrzanie całego buta w specjalnym piekarniku. Botek idealnie dopasowuje się do stopy i skorupy buta. Proces można powtarzać tyle razy ile to konieczne.

Proces wygrzewania zapewnia maksymalne dopasowanie – zwiększa przede wszystkim wygodę i kontrolę nad nartami, aby jazda była zawsze komfortowa, a sterowanie niezwykle precyzyjne. Formowanie termiczne można wykonać w dowolnym, wyspecjalizowanym serwisie. Wyszkoleni pracownicy nie tylko fachowo doradzą, ale również dopasują buty do indywidualnych preferencji klienta, za pomocą specjalnych urządzeń.

Opis techniczny:

Materiał skorupy

PU

Skorupa

Form Fit

Technologie

Liquid Fit - to innowacyjna, najszybsza i najskuteczniejsza metoda dopasowywania butów butów narciarskich do kształtu stóp, która zapewnia idealne dopasowanie i niespotykany komfort

Canting pojedynczy

Rzep 40 mm

Konstrukcja Konstrukcja Smart Frame

Duo Flex regulowany flex twardszy/bardziej miękki wkładka regulująca nachylenie

But wewnętrzny Perfect Fit 3D CUSTOM

PrimaLoft® - bardzo miękki i lekki materiał ocieplający, którego właściwości grzewcze są podobne do naturalnego puchu, ale posiada znacznie lepszą paro przepuszczalność i odporność na wilgoć.

Klamry 4 aluminiowe klamry z mikro-regulacją, nisko-profilowe, 1 regulowana zębatka

Wkładka wkładka sportowa High Performance

Flex Index (Twardość) 110/100

UWAGA: BUTY NA SZCZUPŁĄ STOPĘ I NISKIE PODBICIE.Buty Head Nexo Lyt X 110/100

  • Kod produktu: Buty Head Nexo Lyt X 110/100
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.699,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje