Buty Nordica   Dobermann GP 120 model 2018

Buty Nordica Dobermann GP 120 – 2018  należą do profesjonalnych butów narciarskich dla najlepszych narciarzy, dla których ważna jest precyzja trzymania stopy i jakość gdyż to przekłada się na kontrole nad nartami. Skorupa Dobermanna GP 120 została wykonana w technologii mono wtrysku PU z wkładką jest Race GP, a buty dodatkowo wzbogacono o system Full Motion Pivot. Te niezwykle nowoczesne buty dostarczą nie lada frajdy i niezapomnianych przeżyć podczas jazdy na nartach.

Opis techniczny:

extra-grip soles: HIGH TRACTION DUAL DENSITY PU

last: 98 mm

flex: 120

liner type/style: Race GP Cork Fit

STRAP 45 mm

FULL MOTION PIVOT

BBF  (BOOT FITTER’S & BEST FRIEND)

EASY ENTRY SOFT FLAP

Technologie:

Infrared - Zaawansowana technologia indywidualnego dopasowania skorupy. Po naświetleniu skorupy w podczerwieni umożliwia spersonalizowanie butów do indywidualnego kształtu stopy, zapewniając najwyższy stopień komfortu i dopasowania butów.

BBF – BOOT FITTERS BEST FRIEND oznacza, że firma Nordica zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest dopasowanie butów narciarskich do nóg. W tym celu do tych butów narciarskich dodano CUSTOM GRID WORX i odkręcane części, sprawiając że dopasowywanie butów narciarskich z profesjonalistą ze sklepu narciarskiego SKI-PARK-u będzie czystą przyjemnością.

FULL MOTION PIVOT gwarantuje spełnienie oczekiwań narciarzy w zakresie poszukiwania wysokiej jakości butów narciarskich. Tacy narciarze potrzebują produktu, który będzie można spersonalizować i maksymalnie dopasować do indywidualnych potrzeb. Technologia Full Motion Pivot umożliwia regulację buta narciarskiego w pionie i poziomie w zakresie do 2 mm. Umożliwia to optymalne i poprawne ułożenie podudzia oraz powoduje, że w trakcie jazdy na nartach kolana nie są narażone na kontuzję. Można to podsumować w haśle: Zaawansowana technologia + niesamowity komfort.

FULL SHOCK ERASER  to strategicznie umieszczona piankowa wyściółka, która chroni palce, pięty, łydki i golenie przed uderzeniem, a jednocześnie nie wpływa na obniżenie stopnia dopasowania buta narciarskiego do stopy.
Buty Nordica Dobermann GP 120 2018

  • Kod produktu: Buty Nordica Dobermann GP 120 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.799,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje