• Buty Nordica N-Move 85 W R

Buty Nordica N-Move 85 W R

N-Move 85 W R to buty dla średnio zaawansowanych  i doskonalącym jazdę narciarek.. But zapewnia komfort, ciepło oraz wydajność buta z wyższej półki cenowej,  W pełni wyposażony w systemy walk/ski . System  anatomicznego  dopasowania  do damskiej nogi  oraz wydajne ocieplenie Primaloft®  N-Move 85W zaprojektowano i zbudowano, aby przenieść Twoje umiejętności narciarskie na wyższy poziom.

Opis techniczny:

Twardość: 85

Szerokość Wkładki: 102mm

Klamry: 3 Aluminiowe z mikroregulacją

Górna klamra wyposażona dodatkowo w macroregulację

Taśma Ściągająca: 45mm

Bi-Injection - Skorupa wykonana z połączenia dwóch rodzajów plastików o różnej sztywności. Dzięki takiej konstrukcji uzyskano mniejszą wagę butów, przy zachowaniu optymalnej sztywności w miejscach najbardziej obciążonych.

Ski&Walk - Przełącznik znajdujący się na tylnej części skorupy, umożliwiający łatwe odblokowanie górnej części skorupy do pozycji walk - chodzenie.

Weather Shield - Nowy system nakładki zintegrowany ze skorupą buta. Zapewnia pełną wodoodporność - zabezpieczenie przed dostaniem się śniegu lub wody do wnętrza buta. A jak wszyscy wiemy, suche stopy to ciepło i wygoda.

PRIMALOFT

But wewnętrzny z ociepleniem PRIMALOFT® wykorzystującym jedne z najlepszych na rynku mikrowłókna imitujące naturalny puch. Dzięki swoim właściwościom są niezwykle lekkie i sprężyste doskonale zatrzymując znaczne ilości powietrza stanowiące doskonałą oddychającą barierę termiczną. W przeciwieństwie do puchu wytwarzają znacznie wyższe napięcie powierzchniowe odpychające wilgoć i utrzymujące właściwości cieplne nawet w mokrych warunkach.
Buty Nordica N-Move 85 W R

  • Kod produktu: Buty Nordica N-Move 85 W R
  • Dostępność: Na stanie
  • 899,00 zł
  • 399,00 zł


Dostępne opcje