Buty Nordica Sportmachine 95 WR 3D

Buty Nordica Sportmashine 95WR 3D to damskie buty All-Mountain o bardzo dobrych parametrach uzyskanych bez utraty komfortu. Model ten 95 WR 3D zbudowany na bazowym modelu 95 W w nieco uproszczonej formie.

Stworzone dla narciarek spędzających cały dzień na stoku, posiadają skorupę o powiększonej objętości (102mm), która wygodnie zmieści także szerszą stopę, jak i wyższe podbicie. Odpowiednia konstrukcja buta zewnętrznego i wkładki sprawia, że zakładanie jest wyjątkowo łatwe a cały but może być dodatkowo personalizowany (INFRARED, 3d Performance Fit).

Ponadto górna część cholewki może zostać rozszerzona dzięki regulacji ACP (Adjustable Cuff Profile) zapewniając dodatkowe miejsce dla szerokiej łydki, co jednocześnie daje bardziej neutralną, mniej męczącą pozycję, idealną do całodniowej zabawy.

Opis techniczny:

Twardość: 95

Szerokość Wkładki: 102mm

Klamry: 4 Aluminiowe  2 z Mikroregulacją

na 2 górnych Macroregulacja

Taśma Ściągająca: 35mm

ACP - ADJUSTABLE CUFF PROFILE

Zastosowany w cholewce buta mechanizm umożliwia jej rozszerzenie, zwiększając miejsce dla łydki. Zredukowany nacisk zwiększa komfort i pozwala na mniej męczącą pozycję. Bardziej neutralna postawa sprzyja stabilności i ułatwia jazdę w zmiennych warunkach.

INFRARED TECHNOLOGY

Technologia INFRARED pozwala na personalizację buta zewnętrznego w szybki, skuteczny i efektywny sposób. Uelastycznienie materiału buta odbywa się poprzez miejscowe napromieniowanie odpowiedniej partii buta a odkształcenie podciśnieniowo bez kontaktu z materiałem buta.

BUT WEWNĘTRZNY 3D PERFORMANCE FIT

Szybko i łatwo thermoformowany botek. Szybkie i precyzyjne indywidualne dopasowanie,

- Dokładne i komfortowe dopasowanie

- Łatwe wykonanie personalizacji

- Możliwość powtórnej personalizacji
Buty Nordica Sportmachine 95 WR 3D

  • Kod produktu: Buty Nordica Sportmachine 95 WR 3D
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.299,00 zł
  • 499,00 zł


Dostępne opcje