Buty Nordica Speedmachine 130 model 2021

Technologia dopasowania INFRARED PU

Konstrukcja buta TRI-FORCE Frame

But wewnętrzny 3D Cork Fit Primaloft®

Technologia Weather Shield - ochrona przed wilgocią

Dla zaawansowanych narciarzy

Konstrukcja skorupy ułatwiająca zakładanie

4 klamry z mikroregulacją

FLEX - 130

Dual Canting

Spoiler

Power strap 45 mm + Power Drive

Ocieplina Primaloft®

Szerokość botka: 100 mm

Opcja nakładek GripWALK

Technologie:

Pełne dopasowanie, znakomita kontrola

Buty Nordica Speedmachine 130 umożliwią dynamiczną jazdę we wszystkich górach, niezależnie od warunków śniegowych i rodzaju trasy. Dzięki w pełni konfigurowalnej powłoce Infrared Tri-Force i trójwymiarowej wyściółce z wykorzystaniem materiału Primaloft® oraz korka, Speedmachine zapewni wysoką wydajność i precyzję bez poświęcania komfortu. Ten but został stworzony, aby zmierzyć się z najtrudniejszymi trasami. Mocny i wygodny. Zapewni Ci całkowitą kontrolę.

nordica Tri Force

TRI FORCE - połaczenie lekkości i funkcjonalności; konstrukcja ramy Tri-Force to niezwykła koncepcja, wykorzystująca anatomiczną konstrukcję skorupy, która kieruje energię przez korpus buta do krawędzi nart. Pozwala na zwinne i precyzyjne ruchy przy krytycznym zachowaniu najwyższego poziomu komfortu. Konstrukcja łączy wygodę z mocą: miękka plastikowa klapka ułatwia wchodzenie i wychodzenie; sztywniejsza, anatomiczna rama wygodnie otula stopę; sztywny kręgosłup i podeszwa błyskawicznie przenoszą energię ze stóp na narty.

nordica-frames


nordica-infrared

INFRARED - szybki i łatwy proces customizacji butów narciarskich; wykorzystuje promieniowanie podczerwone, które nagrzewa skorupę tylko w konkretnych miejscach i nie wpływa na całość konstrukcji.

nordica-weather-shield

Weather Shield - zabezpieczenie stopy przed wilgocią; komfortowa suchość i ciepło, niezależnie od warunków na stoku.

nordica-isotherm

ISOTHERM - izolacja IsoTherm na bazie PrimaLoft® utrzymuje ciepło i odprowadza wilgoć, dzięki czemu stopy pozostają ciepłe i suche.

nordica-cork-fit

3D Custom CORK Liner - Zaprojektowane z połączenia naturalnego korka i anatomicznie ukształtowanego laminatu 3D, wyjątkowe wkładki korkowe Nordica 3D Custom zapewniają idealną równowagę między komfortem a wydajnością.

system-grip-walk

Grip WALK - system wymiennych podkładek w podeszwach butów narciarskich, umożliwiających sprawne poruszanie się po zmiennym podłożu.

Buty Nordica Speedmachine 130 2021

  • Kod produktu: Buty Nordica Speedmachine 130 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.999,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje