• Buty  Nordica Sportmachine 95 W

Buty Nordica Sportmashine 95 W

Buty  All-Mountain o bardzo dobrych parametrach uzyskanych bez utraty komfortu.
Stworzone dla narciarek spędzających cały dzień na stoku, posiadają skorupę o powiększonej objętości (102mm), która wygodnie zmieści także szerszą stopę, jak i wyższe podbicie. Odpowiednia konstrukcja buta zewnętrznego i wkładki sprawia, że zakłądanie jest wyjątkowo łatwe a cały but może być dodatkowo personalizowany (Infrared, 3d Performance Fit). Ponadto górna część cholewki może zostać rozszerzona dzięki regulacji ACP (Adjustable Cuff Profile) zapewniając dodatkowe miejsce dla szerokiej łydki, co jednocześnie daje bardziej neutralną, mniej męczącą pozycję, idealną do całodniowej zabawy. O komfort termiczny dba wyściełanie Primaloft® o właściwościach naturalnego puchu, zapewniające ciepło nawet w przypadku mocnego zawilgocenia.

Opis techniczny:

Twardość: 95
Szerokość Wkładki: 102 mm
Klamry: 4 Aluminiowe z mikroregulacją
Taśma Ściągająca: 35mm
ACP -Zastosowany w cholewce buta mechanizm umożliwia jej rozszerzenie, zwiększając miejsce dla łydki. Zredukowany nacisk zwiększa komfort i pozwala na mniej męczącą pozycję. Bardziej neutralna postawa sprzyja stabilności i ułatwia jazdę w zmiennych warunkach.
 Technologia Infrared pozwala na personalizację buta zewnętrznego w szybki, skuteczny i efektywny sposób. Uelastycznienie materiału buta odbywa się poprzez miejscowe napromieniowanie odpowiedniej partii buta a odkształcenie podciśnieniowo bez kontaktu z materiałem buta.
But wewnętrzny z ociepleniem Primaloft® wykorzystującym jedne z najlepszych na rynku mikrowłókna imitujące naturalny puch. Dzięki swoim właściwościom są niezwykle lekkie i sprężyste doskonale zatrzymując znaczne ilości powietrza stanowiące doskonałą oddychającą barierę termiczną. W przeciwieństwie do puchu wytwarzają znacznie wyższe napięcie powierzchniowe odpychające wilgoć i utrzymujące właściwości cieplne nawet w mokrych warunkach.
3D Performance  Fit -szybko i łatwo termoformowany botek. Szybkie i precyzyjne indywidualne dopasowanie, dodatkowo świetna termoizolacja dzięki ociepleniu Primaloft.
Zalety:
- Dokładne i komfortowe dopasowanie
- Łatwe wykonanie personalizacji
- Możliwość powtórnej personalizacji

Buty Nordica Sportmachine 95 W

  • Kod produktu: Buty Nordica Sportmachine 95 W
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.499,00 zł
  • 599,00 zł


Dostępne opcje