Buty Rossignol Kiara 65 S  z kolekcji 2018/19

Buty narciarskie Kiara 65 S z szerokością wewnętrzną 104 mm oraz sztywnością flex 65 to buty rekreacyjnie dla  doskonalących jazdę  narciarek.

But wewnętrzny Comfort fit dopasowuje się do kształtu stopy. Kobieca odmiana Sensor posiada specjalnie wymodelowaną, niższą cholewkę w kształcie tulipana, która jest zdecydowanie lepiej dopasowana do kształtu kobiecej łydki.
Buty Kiara Sensor 65 S gwarantują całodzienną jazdę w cieple i komforcie.
Wzmocniona podkładka. Bezpośredni kontakt buta wewnętrznego ze skorupą. Podkładka w butach Sensor cechuje się wzmocnionym podparciem stopy w przedniej części buta.
Dwa najważniejsze punkty podparcia stopy leżą na insertach Sensor. To polepsza czucie, kontrolę i moc.104 mm szerokość wewnętrzna to przede wszystkim komfort, ale także trzymanie stopy. 

Opis techniczny:

Klamry -  klamry zaprojektowane specjalnie dla kobiet. Są one szersze, przez co można je lepiej złapać oraz odpiąć i zamknąć. Ich projekt jest bardzo kobiecy i dodaje uroku.
Buty wewnętrzne, potocznie nazywane kapciami, są specjalnie zaprojektowane tak, aby idealnie współgrały ze skorupami o odpowiednich szerokościach wewnętrznych 97 mm, 100 mm, 102 mm oraz 104 mm. Każdy but wewnętrzny ma odpowiedni kształt i konstrukcję. Najważniejszymi obszarami w dopasowaniu buta jest przednia część przeznaczona na palce oraz trzymająca piętę. Foam fit plus oraz Foam fit asymetryczne, anatomiczne gąbkowe pady tworzą bardzo precyzyjny I wygodny but wewnętrzny. Dwie gęstości gąbek. 
Women Specific Cuff
Wszystkie damskie buty są stworzone z myślą o damskiej anatomii. Z tego powodu buty wewnętrzne są niższe oraz bardziej otwierają się ku górze, aby lepiej dopasowywać się do łydki. Gąbki w górnej części buta są bardziej elastycznie, aby uniknąć jakiekolwiek dyskomfortu. Materiały wyściełające buty są bardzo miękkie i wygodne.
Wszystkie damskie buty mają specyficzną konstrukcję cholewki. Jest ona nieco niższa oraz jej tylna cześć wyprofilowana jest ku górze na kształt tulipana, tak aby lepiej odzwierciedlała kształt kobiecej łydki. Górne klamry umieszczone są niżej dla łatwiejszego zapinania i rozpinania.


Buty Rossignol Kiara 65 S 2019

  • Kod produktu: Buty Rossignol Kiara 65 S 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 749,00 zł
  • 499,00 zł


Dostępne opcje