Buty Rossignol Speed 100 z kolekcji 2019


Rossignol Speed 100 to lekkie i komfortowe buty narciarskie przeznaczone do klasycznych zjazdów dedykowane średnio zaawansowanym użytkownikom. Skorupa buta została wykonana w technologii Sensor Matrix, która pozwoliła obniżyć wagę, a tym samym zwiększyć precyzję buta oraz jego polepszyć jego przełożenie energii. Dodatkowo, dzięki Sensor Matrix zakładanie butów jest dużo łatwiejsze i wygodniejsze. But wewnętrzny w tym modelu został wykonany w technologii Custom Optisensor T3, która opiera się na wykorzystaniu jedynie polietylenu dla większego komfortu. But wewnętrzny pozwala na dostosowanie buta do nogi, ale jedynie w strefach do tego przeznaczonych poprzez doklejenie odpowiednich wkładek Część strefy wsparcia, czyli okolice łydki i piszczela, nie mogą być dostosowane. But wewnętrzny Rossignol Speed 100 w górnej części posiada formowaną strefę dla większego komfortu zakładania i ściągania buta nazwaną BiInjected Easy Entry. Dodatkowy rzep o szerokości 40 mm pozwala lepiej trzymać nogę w bucie, gwarantując stabilność i lepsze przełożenie energii. But zewnętrzny pozwala na regulacje flexu, czyli sztywności buta. Regulacja odbywa się za pomocą jednej śruby znajdującej się w tylnej części buta. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie buta do własnych wymagań. But zapinany jest za pomocą 4 diagonalnych klamer, które posiadają mikroregulację dla odpowiedniej siły dopięcia oraz komfortowego dopasowania.


Opis techniczny Rossignol Speed 100:

Twardość: flex 100
Szerokość: 104 mm
But zewnętrzny wykonany w technologii Sensor Matrix
But wewnętrzny Custom Optisensor T3 wraz z system łatwego zakładania i ściągania buta BiInjected Easy Entry
Dodatkowy rzep o szerokości 40 mm
Waga: 2,4 kg
Specyfikacja
Przeznaczenie: Średnio zaawansowani użytkownicy
Rodzaj: Uniwersalny
But wewnętrzny: Custom Optisensor
Ilość klamer: 4
Sposób wiązania: Klamry
Regulowany Flex: Tak
Skorupa: Pu
Sezon: 2018/2019
Optisensor Nowa konstrukcja wkładki poprawia dopasowanie się jej do stopy.
Każdy obszar stóp jest ważny i wymaga odpowiednich materiałów z których wykonana jest wkładka dla poprawy komfortu. Został zaprojektowany z myślą o anatomii stopy:
- materiały w tylnej części wkładki zapewniają doskonałe wsparcie pięty,
- na podbiciu rozmieszczenie materiałów zwiększa komfort oraz pozwala na doskonałą kontrolę narty,
Cecha szczególna : energia , precyzja i dobre trzymanie stopy
Połówka w bucie narciarskim powoduje ,że wkładka jest nieco obszerniejsza bardziej komfortowa dla grubszej, wyższej na podbiciu stopy.
W przypadku złego dopasowania możliwość zwrotu lub wymiany.

Buty Rossignol Speed 100 2019

  • Kod produktu: Buty Rossignol Speed 100 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.099,00 zł
  • 599,00 zł


Dostępne opcje