Gogle Crest Sph Otg to doskonałe rozwiązanie dla ludzi noszących okulary korekcyjne, chcących uprawiać czynnie sport. Podstawowym atutem jest to, iż dzięki wycięciu w piance zapewniającej ochronę wokół oczu można je zakładać na okulary korekcyjne, nie powodując przy tym żadnego dyskomfortu ani parowania soczewek.

Soczewki: Silver Flash Sph (ER) - kat.2

Colour: Black Shiny

Lens: ER PLAG

SOCZEWKI:

Silver Flash Sph (ER) - kat.2, przepuszczalność 22 % (odpowiednie w warunkach średniego nasłonecznienia - wyostrzają obraz i niwelują oślepiający blask).

CHARAKTERYSTYKA GOGLI:

Anti-scratch & hydrophobic coating - Specjalna silikonowa warstwa aplikowana na szyby w procesie natryskiwania, a następnie utwardzana przez naświetlanie promieniami UV powoduje zwiększenie wytrzymałości gogli na uderzenia, zarysowania oraz nie pozwala na osadzanie się kropel wody.

ANTI FOG - ochrona wewnętrznej części szyby wraz z doskonałą wentylacją w oprawie daje niezwykle skuteczną ochroną przed parowaniem.

POLARISED LENS - Polaryzacja jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób poruszających się po stokach. Ochrania ona siatkówkę przed oślepiającymi rozbłyskami znacząco zwiększając kontrast widzenia.

OUTRIGGER - System gwarantujący idealne dopasowanie gogli do twarzy użytkownika zarówno w przypadku jazdy w kasku jak i bez.

ACTIVE VENTILATION - Pozwala dostosować przepływ powietrza przez gogle.

MPS - opatentowany system który umożliwia precyzyjne dopasowanie noska gogli do anatomicznej budowy nosa i twarzy.

Gogle Carrera Crest SPH OTG

  • Kod produktu: Gogle Carrera Crest SPH OTG
  • Dostępność: Na stanie
  • 219,00 zł