• Buty Head Advant Edge 85 2020

Buty narciarskie Head Advant Edge 85 model 2019/2020

Advant Edge 85 jest idealnym butem dla średnio zaawansowanych narciarzy. Konstrukcja Hi-Top Tech sprawia, iż noga i skorupa buta stanowią jedność, rezultat - lepsza jazda przy mniejszym wysiłku. Cenna energia, którą wkładasz w jazdę jest bezpośrednio przenoszona na narty z maksymalną kontrolą. Ponadto wspiera Cię technologia Duo Flex. Jeżeli użyjesz dużo siły but stanie się sztywniejszy, jeżeli mniej będzie reaktywny choć elastyczny. Dzięki temu Twoje skręty będą doskonalsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Buty te zostały wyposażone w system łatwego zakładania – dzięki technologii Hi-Top Tech noga w bucie nie ma możliwości zakleszczenia się dzięki utrzymywaniu języka buta w odpowiednim miejscu.Wewnątrz znajduje się w pełni formowany but wewnętrzny wykonany w technologii Perfect Fit.

Za odpowiednie trzymanie stopy w bucie odpowiadają 4 klamry posiadające mikroregulacje, które zostały wykonane z aluminium, 2 klamry Spinetech z podwójną siłą dopięcia oraz jedna regulowana zębatka. Wszystkie klamry są niskoprofilowe, co oznacza że nie wystają nadmiernie nad obrys buta obniżając możliwość zahaczenia o odzież lub inne rzeczy i zniszczenia klamry.

Opis techniczny:

Konstrukcja: Konstrukcja Bi-Inj. control, kształt ułatwiający zakładanie buta

Kompatybilność: Przygotowany do zamontowania systemu ogrzewania, Walk sole, Grip walk option, Head Canting system sole compatible. Komfortowy łatwy do założenia, Anatomiczna wkładka

4 aluminiowe klamry z mikroregulacją, 1 regulowana zębatka, niskoprofilowe klamry

Wkładka- Sport Frame Footbed

Canting pojedynczy

Allride  Balance

Przednie pochylenie 14°, Pochylenie podeszwy 5°

Hi-top tech w butach Head Advant Edge 85 2019 608201 Black Anthracite Green

Bezpośredni kontakt między nogą a osłoną zapewnia maksymalną transmisję energii i precyzyjne sterowanie nartami.

Dou Flex w butach Head Advant Edge 85 2019 608201 Black Anthracite Green

Skorupa o konstrukcji Duo Flex umożliwia progresywny i reaktywny flex z precyzyjną kontrolą narty na każdym etapie skrętu.

Bi-Injection w butach Head Advant Edge 85 2019 608201

Bi- iniection Control Frame

Podwójny wtrysk daje możliwość uzyskania różnej sztywności skorupy, w różnych jej strefach. Gwarantuje to precyzję przekazu sił sterujących oraz komfort w ich obsłudze (zakładanie/zdejmowanie). Łączy dwa rodzaje tworzywa zapewniając wzmocniona strukturę, która znacząco poprawia oparcie tylnej części stopy i łydki oraz przekaz energii.

4 klamry z mikroregulacją zapewniają doskonałe dopięcie buta i trzymanie stopy, nawet z upływem czasu kiedy w bucie robi się więcej miejsca.

Comfort Liner w butach Head Advant Edge 85 2019 608201 Black Anthracite Green

Wkładka z wielu komponentów z formowanymi insertami w części stopy i języku. 5 minut ogrzewania wystarczy, aby dopasować wyściółkę buta i uzyskać doskonałą precyzję i komfort.

Anatomiczne dopasowanie but wewnętrzny dopasowuje się do stopy oraz skorupy.

Wysoka precyzja trzymania stopy oraz trwały komfort.

Regulowana zębatka w butach Head Advant Edge 85 2019 608201 Black Anthracite Green

Regulowana zębatka górnej klamry daje możliwość dopasowania cholewki do każdej nogi, dzięki regulacji obwodu w łydce o 28 mm, w bardzo prosty sposób - naciśnij i przesuń.


Buty Head Advant Edge 85 2020

  • Kod produktu: Buty Head Advant Edge 85 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 899,00 zł
  • 569,00 zł


Dostępne opcje