• Narty Head Easy Joy Lyt 2020

Narty  Head Easy Joy  Lyt model 2020 z wiazaniami Head Joy 9 SLR Grip Walk


Easy Joy to połączenie designu z zachwycającą efektywnością jazdy. Narty przyciągają wzrok nowatorską  kolorystyka. To idealny model dla początkujących narciarek, które chcą robić szybkie postępy.

Narty zjazdowe Head Easy Joy SLR to model przeznaczony do jazdy amatorskiej. Stworzone specjalnie dla kobiet umożliwią początkującym użytkowniczkom szybkie i łatwe podniesienie narciarskich umiejętności.

Zastosowane technologie zapewniają lekkość, balans, precyzyjną kontrolę oraz wyjątkowo łatwe prowadzenie, co pozwala w pełni cieszyć z jazdy i czasu spędzonego na stoku.. Dzięki lekkiej konstrukcji i łatwości ich prowadzenia, szybko zobaczysz i poczujesz postęp, który będzie motywacją, aby następnego dnia znów pojawić się na stoku.

Krótki promień skrętu sprawia, że zmiana kierunku jest banalnie prosta, a bardziej doświadczonym narciarkom pozwala szlifować umiejętność jazdy.

Zaprojektowane z myślą o przyjemności z jazdy na nartach wiązania JOY 9 SLR umożliwiają pewną i pełną radości szybkość i precyzję na stoku przy dwa razy mniejszym wysiłku.

Opis techniczny:

ERA 3.0: to kombinacja technologii, kształtu i geometrii zapewniająca bezwysiłkowe prowadzenie, większą kontrolę i trzymanie krawędzi.

Allride Rocker: Rocker, który dobrze czuje się zarówno na stromych stokach jak i w puchu – dla narciarzy, którzy lubią takie warunki i którzy gotowi są wynieść jak najwięcej z każdego dnia spędzonego na nartach. W każdym modelu umieszczono dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na każdym poziomie umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.

Konstrukcja Power Sidewall Jacket – Rdzeń kompozytowy: Aby konstrukcja była jeszcze lżejsza, materiał w sercu narty został zastąpiony przez lżejsze tworzywo. Dodatkowo, użyta została warstwa Graphene, która nie tylko poprawia jakość jazdy na nartach, ale również redukuje jej sztywność, sprawiając, że narta wybacza błędy, ale jest przy tym wyjątkowo precyzyjna.

Konstrukcja LYT Tech

Kobiecy Camber

Protectiv Frame Structure

Super Lekka Dystrybucja Wagi

Ślizg UHM C

Taliowanie i promień skrętu:124/69/105 mm     R: 9,9m  dla dł: 153cm

WIĄZANIA HEAD JOY 9 SLR GRIP WALK

W połączeniu z nową płytą superliterail, wiązania JOY9 SLR zapewniają bez wysiłkową jazdę oraz doskonałą kontrolę bez żadnych ograniczeń.
Narty Head Easy Joy Lyt 2020

  • Kod produktu: Narty Head Easy Joy Lyt 2020
  • Dostępność: 2 -3 dni
  • 1.400,00 zł
  • 799,00 zł


Dostępne opcje