Head Joy SLR JR model 2021
z wiązaniami  Tyrolia  SLR 4,5 AC GW

Zaprojektowane specjalnie dla dziewczynek narty HEAD Joy SLR  są bramą do baśniowej krainy narciarstwa. Geometria tych dających ogromną frajdę nart jest o lata świetlne przed innymi dziecięcymi modelami. Specjalny design oraz technologia ERA 2.0 z uniwersalną kombinacją rockera ułatwiającego inicjację skrętu oraz profilu Junior Rocker dającego stabilność i ułatwiając jazdę. Jesteśmy przekonani, że przyjemność z jazdy sprawia, że dzieci chcą wracać na stok.

Joy SLR  to uniwersalna maszyna dając pełno radości dzieciakom, które pragną rządzić na stoku jak ich idole. Przyspieszenie, łatwa inicjacja skrętów, kontrola i unoszenie w miękkim śniegu, dzięki konstrukcji 80% Camber i 20% Rocker pozwalają na jazdę w każdych warunkach. Do tego specjalny design oraz technologia ERA 2.0, a także wytrzymała powłoka zewnętrzna i twardy, odporny ślizg. To wszystko sprawi, że dziecko poczuje zew do narciarstwa.

Narty z wiązaniami TYROLIA SLR 4,5 AC GRIP WALK, skala 0,5-4,5 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie  rozmiaru buta w zakresie 215-339 mm .

Taliowanie :111-67-96mm   R-8,0m dla 127cm

HEAD JOY SLR JR. 2021 / 127/ + SLR 4,5 AC Marka Head

Technologie:

ERA 2.0 to wszystko to co oferuje ERA 2.0, czyli design, osiągi geometrię Rocker, jedynie bez inteligentnych piezoelektrycznych Włókien.

Jr. Power Frame Specjalny kształt narty zapewniający polepszone przeniesienie energii na krawędzie bez konieczności zmiany struktury rdzenia i gęstości narty. Co ważne dla dzieci dobrze wygląda i gwarantuje inne odczucia podczas jazdy w stosunku do płaskiej narty.

Ślizg E Base Black Podstawowy czarny nigdy nie wychodzi w mody, poza tym jest bardzo wytrzymały. Łatwe ślizgi są przyjacielem każdego.

Junior Rocker Doskonałe osiągi allride. Dzieci nie lubią kompromisów. Ale nie lubią również trzymać się jednej decyzji. W jednym dniu są gwiazdą rocka, a w drugim chcą być króliczkiem. Z 20% rocker i 80% camber, dzieci unoszą się w puchu, mają ułatwioną inicjację skrętu oraz prędkość i kontrolę. HEAD Junior Rocker, jest dla wszystkich, wszędzie.


Cena nowych nart  to 800zł

HEAD JOY SLR JR. 2021 / 127/ + SLR 4,5 AC Kod producenta JOY SLR 127CM

Narty Head Joy SLR Jr 2021

  • Kod produktu: Narty Head Joy SLR Jr 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 800,00 zł
  • 550,00 zł


Dostępne opcje