Head  Kore  99 W model 2020

z wiązaniami Tyrolia A ttack 12.0

Kiedy ruszasz poza trasę, chcesz dać z siebie wszystko. Narty Kore 99 W ułatwiają perfekcyjne wycinanie każdego skrętu w głębokim śniegu. Skręt po skręcie, gładko płyniesz puchu. Piękne kobiece wzornictwo i super lekka konstrukcja, sprawią, że jazda poza trasą kosztuje minimum wysiłku. Z takim sprzętem u boku każda freeridowa przygoda to czysta przyjemność.

Head Kore 99 W  to łatwe w prowadzeniu narty dla doświadczonych oraz  zaawansowanych narciarzy. Bez problemu radzą sobie poza trasą, więc doskonale nadają się na pierwsze kroki w świecie freeride’u. To uniwersalny model odznaczający się dynamiką i niestwarzający kłopotów. Dzięki temu możesz oszczędzać siły, aby dłużej cieszyć się przygodą w świeżym puchu. Świetnie nadaje się też do skitouringu: te lekkie narty łatwo możesz wnieść na górę a następnie zjechać. Również na przygotowanych trasach Kore 93 sprawi, że zabłyśniesz i poczujesz się jak w domu.

Model Kore 99 W otworzy przed Tobą drzwi do nowego świata freeride’owych przygód. Te narty powstały z myślą o świetnej zabawie na trasie lub poza nią, a ich niska masa sprawi, że nie będą uciążliwe podczas żadnej narciarskiej wędrówki.

Narty z wiązaniami TYROLIA ATTACK 11,0 skala 4-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :131-97-118mm   R-15,1m dla 171cm

Opis techniczny:

Graphene - Najmocniejszy i zarazem najlżejszy materiał znany ludzkości. Wykorzystaliśmy go przy budowie dziobu i piętki narty KORE, czyniąc ją lżejszą i zwiększając jej elastyczność w puchu.

Konstrukcja GKC (GRAPHENE-KOROYD-CARBON) Superlight Sandwich Cap - Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów, konstrukcja GKC Superlight Sandwich wykorzystuje Graphene, Koroyd i Carbon, dzięki czemu dostarcza najlżejsze na świecie narty, bez utraty najwyższych osiągów. To najnowocześniejsza konstrukcja w nartach do jazdy poza trasami.

Rdzeń drewniany KARUBA - Rdzeń nadający narcie osobowiści i charakteru. To idealny stosunek gęstości do wagi.

Technologia Topless - Konstrukcja w technologii Topless pozwoliła na stworzenie najlżejszych nart w tej kategorii. Unikalny splot warstw włókna węglowego zapewnia sztywność poprzeczną, gwarantując wyjątkową reaktywność nart i pewne trzymanie na krawędzi.

Ślizg UHM C - Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg, który będzie służył przez lata.

Tip and Tail rocker umożliwia wypady poza trasę, utrzymując nartę ponad powierzchnią puchu. Lekko podniesiony dziób narty ułatwia inicjowanie skrętu przy małych prędkościach, co szczególnie pomaga w nauce jazdy początkującym. Tradycyjny profil narty w strefie wiązania, pozwala na dynamiczną jazdę przy pewnym trzymaniu krawędzi. Tail Rocker umożliwia jazdę do tył oraz wykonywanie obrotu 360 stopni.

Narty w bardzo dobrym stanie technicznym  i wizualnym.

Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila. Niewielkie ślady użytkowania -  drobne rysy i zacięcia na szacie graficznej nart i wiązań.

Krawędzie grube i równe - 1,9-2,0 mm grubości a więc minimalne zużycie praktycznie fabryczna ich grubość - a więc zerowe zużycie techniczne.Ślizgi również w bardzo dobrym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0  !! Na narty używane udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Narty Head Kore 99W 2020

  • Kod produktu: Narty Head Kore 99 W 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje