Head Rebels WC e-Race Pro model 2021
z wiązaniami Head Freeflex 14

Solidne i wymagające narty Worldcup Rebels e-Race Pro 2021 to uniwersalny model dla wszechstronnych narciarzy o zacięciu sportowym.

DLACZEGO E-RACE?

Ponieważ ścigasz się i wiesz, że pojęcie „wystarczająco szybko” nie istnieje. To narty dla tych, którzy szukają prędkości. Setna sekundy to niewiele, ale czasem tyle wynosi różnica między wygraną i przegraną. Właśnie dlatego potrzebujesz sprzętu o najwyższych osiągach, dzięki któremu znajdziesz się na swoim miejscu – przed wszystkimi. Oto idealne narty do całodziennej jazdy dla narciarskich mistrzów.

ZWYCIĘSTWO WPISANE W DNA

Oparta na najnowocześniejszych materiałach konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap oferuje doskonałe połączenie superlekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw z materiału Titanal. Rezultat? Ekstremalna wydajność i fantastyczna reaktywność, czyli najwyższe zawodnicze osiągi.

SZYBKO, SZYBCIEJ, HEAD.

W tym sezonie nasza wiodąca kategoria to kolekcja race. Każdy model z tej linii został opracowany, wyprodukowany i wykończony w jednym celu – aby zapewnić miejsce na podium. W każdą warstwę i każdy element nart z tej grupy wpisane są osiągi. Każda z nich przygotowana jest inaczej, ale łączy je jedno – gwarantują maksymalną przyjemność z jazdy.

PROGRESYWNA TECHNOLOGIA

Wszystko bierze początek w naszym topowym sprzęcie, ale bynajmniej się na nim nie kończy. Rozwiązania sprawdzone w naszych najlepszych modelach ostatecznie trafiają do wszystkich innych produktów z naszego portfolio. Chcemy, aby osiągami zachwycały nie tylko nasze flagowe produkty – chcemy, aby najwyższe osiągi były wyznacznikiem wszystkiego, co tworzymy, bez względu na to, jaką kategorię sprzętu reprezentują

Narty z wiązaniami HEAD FREEFLEX 14 skala 4-14DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 121-68-102mm   R- 14,4m dla 170cm

KONSTRUKCJA WC SANDWICH CAP

Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

GRAPHENE

Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. Wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą Nobla pozwoliły na zbudowanie nart o zupełnie nowej konstrukcji. Idealna kontrola od pierwszego do ostatniego zjazdu. Przyspieszenie, sterowanie i doładowanie we wszystkich warunkach dzięki idealnemu rozłożeniu masy, a co za tym idzie- perfekcyjna inicjacja skrętu.

ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT

EMC to gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energie kinetyczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym ,jak nowe! Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań


Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,9 !! Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji

Narty Head Rebels e-Race Pro 2021

  • Kod produktu: Narty Head Rebels e-Race Pro 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.600,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje