Head Super  JOY model 2019

z wiązaniami Head Joy 11 SLR


Super Joy to synonim szybkości, klasy i mody. Albo inaczej, szybkość, kasa i moda to synonimy Super Joy. Nie ważne, po prostu - SUPER JOY.

Prawdziwa miłość do nart jest bezwarunkowa. Nie chodzi o bezbłędność, piękno czy sprawność. Chodzi o wyrażenie siebie, a nie imponowania innym. Wiara przenosi góry, zaufanie jeździ na nartach – od świtu do zmierzchu.

Model Super Joy to flagowy  model dla zaawansowanych narciarek , które szukają lekkiej narty z uniwersalną konstrukcją. Rocker do dynamicznych skrętów na sztruksie. Lekkość, balans i kontrola unikalnej konstrukcji LIBRA, uniwersalny Allride Rocker, a także wzmocniona Graphenem konstrukcja Koroyd Carbon zapewnia wyjątkową moc i przyspieszenie doświadczonym narciarkom, podczas gdy łatwość sterowania pomaga średnio zaawansowanym czynić dalsze postępy.

Opis techniczny:

LIBRA: KOBIECY CAMBER

Obniżenie profilu cambera, które było możliwe dzięki zastosowaniu grafenu, pozwala na łatwe skręty i sprawia, że jazda jest wyjątkowo przyjemna i bezwysiłkowa.

ERA 3.0

Technologia łączy rocker, promień obniżający zakrawędziowanie i przyśpieszenie, aby zapewnić narcie uniwersalność.

ALLRIDE ROCKER

Sprawdza się doskonale zarówno na przygotowanych stokach, jak i poza nimi. Dzioby są lekko podniesione, a cambery tradycyjne, łączą się w proporcji 20% / 80%.

GRAPHENE POWER SIDEWALL JACKET

Konstrukcja ze ścianami bocznymi, które tłumią drgania i poprawiają trzymanie krawędzi. Taka budowa poprawia skręty i osiągi. Najnowsze materiały konstrukcyjne: grafen, koroyd i karbon zapewniają narcie niespotykaną lekkość i wytrzymałość.

Taliowanie128-75-108mm    R - 12,5m  dla 163cm

Narty z wiązaniami  Head Joy 11 SLR skala 3-11 DIN , montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty w dobrym stanie technicznym i wizualnym. więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila. Niewielkie ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe   1,7-1,8 mm grubości, a więc praktycznie nie wielkie zużycie techniczne. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Pojedyncze drobne ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 8,5 !!Narty Head Super Joy 2019

  • Kod produktu: Narty Head Super Joy 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 799,00 zł


Dostępne opcje