Head Supershape e-Orginal model 2021
z wiązaniami Head PRD12 Grip Walk


Supershape e-Original to wydajne maszyny do jazdy na trasie stworzone dla doświadczonych entuzjastów carvingu i slalomowych skrętów. Zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową technologię EMC, która ogranicza negatywne wibracje i podnosi stabilność, zapewniając płynniejszą jazdę. Stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę gwarantuje z kolei technologia HEAD Graphene. e-Original charakterystyką i właściwościami nawiązuje do pierwszego modelu Supershape opracowanego przez HEAD. Reprezentuje wysoką jakość i wszystkie zalety, z jakich słynie ta popularna kolekcja – jedna z najbardziej udanych w naszym portfolio.

Uniwersalne wiązania PRD 12 GRIP WALK umożliwiają pełną regulację pod każdy rozmiar buta bez użycia narzędzi oraz gwarantują wzorcowy poziom bezpieczeństwa.

Skala /4-12 DIN/

HEAD SUPERSHAPE e-ORIGINAL 2021 JAK NOWE

Opis techniczny:

EMC

ERA 3.0 S

Graphene

KONSTRUKCJA: Graphene Worldcup Sandwich Cap

RDZEŃ:   drewniany

ŚLIZG:  RD Race Structured UHM C

ROCKER: Speed

PŁYTA : Superflex PR Base Low

TEREN: Race

GRUPA:  zaawansowany

FLEX: twarde

Wiązania: Head PRD 12 GRIP WALK

Taliowanie :  129-66-107mm

Promień skrętu;  R- 12,1m /170 cm

HEAD SUPERSHAPE e-ORIGINAL 2021/170/ IGŁY JAK NOWE Sezon 2020/2021

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym, jak nowe! Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. W skali do 10 - narty oceniam na 9,8 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Head Supershape e-Original 2021

  • Kod produktu: Narty Head Supershape e-Original 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.400,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje