Head V-Shape V-6 LYT model 2021
z wiązaniami Head PR 11 Grip Walk

V-Shape V6 2021 to doskonały model dla doświadczonych narciarzy. Te narty są jak przyjaciel, którego szukałeś przez całe życie. Towarzysz na każdej trasie, który nigdy nie zboczy ze stoku, z którym pomkniesz w dół trasy lub wybierzesz się na nowe, niezbadane szlaki. Nawet nie zauważysz, kiedy dzięki niemu zostaniesz jeszcze lepszym narciarzem.

Uniwersalny model V-Shape V6 sprawdzi się w każdych warunkach i nie zawiedzie w żadnym terenie. Doświadczonych narciarzy zabierze skutecznie na wyższy poziom.

Poza nowym designem nart wprowadzono nowy parametr, który nazywa się Taper Ratio – jest to różnica szerokości dziobu oraz piętki narty (w najszerszym miejscu). Poprzednie modele miały takie same szerokości w tych miejscach, teraz jednak zastosowana dysproporcja pozwala na łatwiejsze wejście w zakręt oraz na komfortową jazdę, nawet niedoświadczonym narciarzom.

Narty dodatkowo, w zależności od modelu, różnią się Rockerem, czyli profilem nart – niższe modele posiadają mniejszą szerokość w środkowej części, inna długości promienia i kąta podgięcia dziobu oraz są dużo miększe. Stąd też narty V-Shape V4 dobrze sprawdzą się na przygotowanych trasach, a V-Shape V10 mogą być używane nawet na słabo przygotowanych trasach, a nawet poza nimi.

Technologie, które czynią ten model tak uniwersalnym to konstrukcja Allride rocker, czyli 20% tłumiącego nierówności rockera z 80% wygięciem camber. Dodatkowo wyjątkowo lekka i wytrzymała konstrukcja Graphene i Carbon Sandwich Worldcup i lekki rdzeń drewniany z Koruba. Nazwa linii V-Shape nawiązuje do kształtu narty która jest znacznie szersza w strefie dziobu i węższa w okolicy piętki, co ułatwia inicjację skrętu. Różnica pomiędzy tymi szerokościami wyznacza współczynnik Temper Ratio.

Narty z wiązaniami HEAD PR 11 GW /skala 3-11 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Konstrukcja Lyt Tech: Tworząc serię nart z super lekkim rdzeniem i wzmocnionym Graphenem na całej długości narty, inżynierowie HEAD byli stanie zwiększyć jej moc i wytrzymałość, jednocześnie czyniąc ją niewiarygodnie lekką. Unikalna dystrybucja wagi sprawiła, że dziób i piętka narty są grubsze, a część środkowa cieńsza. V-Shape LYT zapewnia bezwysiłkową kontrolę, lepsze sterowanie i inicjację skrętu.

Temper Ratio

Taper Ratio to różnica w szerokości dzioba i piętki narty. Większa różnica pozwala na jazdę z mniejszymi umiejętnościami oraz z mniejszym wysiłkiem ponieważ narty pomagają inicjować skręt i wspierają narciarza w każdej sytuacji. Mniejsza różnica (taper ratio) umożliwia bardziej dynamiczną jazdę, precyzyjną inicjację skrętu oraz zapewnia wyjątkowa stabilność.

Opis techniczny:

Technologia ERA 3.0 - kombinacja technologii, kształtu i geometrii, przekładająca się na sterowanie bez wysiłku i uniwersalności narty w miękkim śniegu

Konstrukcja LYT Tech

Graphene

Konstrukcja Carbon Sandwich Cap

Rdzeń MIESZANY  - DREWNIANO /KARUBA/  KOMPOZYTOWY

Ślizg Structured UHM C Base

Allride Rocker

Taliowanie : 132-78-113mm   R- 13,5 dla 170cm

Narty w praktycznie w super  stanie technicznym  i wizualnym. Niewielkie ślady użytkowania -  drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 - narty oceniam na 9,0-9,5 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Head V-Shape V6 LYT 2021

  • Kod produktu: Narty Head V-Shape V6 LYT 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.999,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje