Head WC rEBELS e-Race model 2021
z wiązaniami Head Freeflex 14

Narty HEAD Worldcup Rebels e-Race 2021 są skonstruowane w oparciu o model E-Race Pro, posiadają wszystkie te same technologie, są jednak nieco mniej wymagające pod względem umiejętności oraz posiadają bardziej klasyczną szatę graficzną.

HEAD Worldcup Rebels e-Race to idealny wybór dla doświadczonych narciarzy szukających nart o zawodniczej charakterystyce odpowiednich do codziennej jazdy. Te zorientowane na jazdę krótkim skrętem narty imponują mocą, są jednak mniej wymagające niż model e-Race Pro – przy tych samych zaawansowanych właściwościach i wyposażeniu w te same technologie, które czynią z nart z rodziny Worldcup Rebels topowe zawodnicze maszyny.

Zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową technologię EMC – jedyny na rynku system elektronicznego tłumienia drgań, który ogranicza negatywne wibracje i podnosi stabilność, zapewniając płynniejszą jazdę. Ten imponujący pakiet dopełnia nowa, subtelna szata graficzna.

Poziom umiejętności narciarza (w skali 1-10) : 7-9

Na trasę / poza trasą: 100% / 0%

Konstrukcja / Technologia: EMC, Konstrukcja Graphene Worldcup Sandwich Cap, Rdzeń drewniany, Ślizg UHMC, struktura Race RD, Rebel Camber

Taliowanie: 121-68-102 / 170 cm

Promień skrętu: 14,4 m/170 cm

Płyta: Race Plate Evo 14

Narty z wiązaniami HEAD FREEFLEX 14 skala 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :121-68-102mm   R- 14,4m dla 170cm

HEAD WC REBELS e-RACE 2021 /170/JAK NOWE Sezon 2020/2021

KONSTRUKCJA WC SANDWICH CAP Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

GRAPHENE

Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. Wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą Nobla pozwoliły na zbudowanie nart o zupełnie nowej konstrukcji. Idealna kontrola od pierwszego do ostatniego zjazdu. Przyspieszenie, sterowanie i doładowanie we wszystkich warunkach dzięki idealnemu rozłożeniu masy, a co za tym idzie- perfekcyjna inicjacja skrętu.

ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT

EMC to gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energie kinetyczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. W skali do 10 - narty oceniam na 9,9 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Head WC Rebels e-Race 2021

  • Kod produktu: Narty Head WC Rebels e-Race 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.400,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje