NORDICA NAVIGATOR 85 FDT
model 2020 z wiązaniami  MARKER FDT 11

Nowy wymiar narciarstwa dla mężczyzn: narty zjazdowo- freeridowe Navigator 85 z wiązaniem Free 11 FDT 90 mm, produkcji renomowanej marki Nordica. Narty należą do kolekcji All Mountain i doskonale sprawdzają się w każdych warunkach śniegowych. Co więcej, do kompletu dołączono innowacyjną płytę pod wiązanie FDT Freeride Plate.


I-Core Torsion Bridge Ti jest to rdzeń najnowszej generacji, za sprawą którego technologie oferowane przez narty All Mountain przechodzą na jeszcze wyższy level.


W nartach zaprojektowano specjalnie wycięty płat Titanalu, który jest nie tylko lekki, ale także nie traci na swojej sztywności.


TECHNOLOGIA:


- Hex Titanium Bridge: Warstwa tytanu zaopatrzona w specjalne heksagonalne otwory, dzięki którym uzyskano optymalną sztywność konstrukcji przy jednoczesnym zredukowaniu wagi nart.


- Camrock All Mountain: Roker z przodu i z tyłu nart zapewnia znakomite noszenie w kopnym śniegu i wydajność we wszystkich warunkach jakie spotkamy na trasie, a także okazjonalne wypady poza trasę. Łatwe rozpoczęcie skrętu i kontolę nad nartami, a w przypadku złej pogody bezproblemową jazda w miękkim śniegu na trasie.


Narty Nordica znakomicie sprawdzają się w każdych warunkach śniegowych, zaś ich profil All Mountain sprawia, że stabilność podczas zjazdów jest zachowana nawet na większych prędkościach.


Narty z wiązaniami MARKER FDT 11 GW  skala 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 124-85-109mm  R- 16,5m dla 179cm

NORDICA NAVIGATOR 85 2020 /179/ - B.DOBRY STAN

Narty w bardzo dobrym  stanie technicznym i wizualnym.

Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila.

Drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe  - 1,8-1,9mm grubości a więc stosunkowo minimalne ich zużycie /nowe  mają ok. 2,0mm/

Ślizgi również w bardzo dobrym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 8,0 

Na  narty używane udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

NORDICA NAVIGATOR 85 2020 /179/ - B.DOBRY STAN Kolor dominujący błękity i granat

NORDICA NAVIGATOR 85 2020 /179/ - B.DOBRY STAN

Narty Nordica Navigator 85 FDT 2020

  • Kod produktu: Narty Nordica Navigator 85 FDT 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.200,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje