• Narty Head Absolut Joy 2023

Narty Head Absolut Joy
kolekcja 2023 z wiązaniem Head Joy 9GW

Mając narty Head Absolut Joy 2023, dysponujesz sprzętem najnowszej generacji. Rdzeń kompozytowo drewniany zapewnia im moc, stylowe wzornictwo dodaje szyku, a zabezpieczenia dziobów zwiększają wytrzymałość. Dzięki tym nartom średnio - zaawansowane narciarki będą czerpać mnóstwo przyjemności z jazdy w każdym terenie. Jeśli jesteś średnio zaawansowaną narciarką albo jeśli po prostu czasem lubisz wyskoczyć na narty, Absolut Joy to model dla Ciebie. To połączenie lekkich materiałów z cechami takimi, jak wyważenie i pełna kontrola. Dzięki łatwości prowadzenia tych nart szybko nabierzesz wprawy na stoku. Wkrótce poczujesz się na tyle komfortowo, że zechcesz spróbować swoich sił w nowym terenie. Jak sama nazwa wskazuje, te narty to absolutna radość z jazdy!


Absolut Joy Head'a to nie tylko idealny model dla doskonalących umiejętności narciarek. To również ponadczasowa klasyka zachwycająca subtelnym wzornictwem. Narty sprawdzą się podczas jazdy na każdym stoku.


HEAD ABSOLUT JOY + JOY 9 2023/163/ - SUPER STAN Długość nart 163 cm

Graphene - Najcieńszy i najlżeszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Użycie Graphene w budowie nart ma dwie główne zalety: redukcję wagi i zwiększone osiągi.

Kobiecy Camber

Super Lekka Dystrybucja Wagi

Konstrukcja Power Sidewall Jacket

Rdzeń kompozytowo-drewniany

Ślizg UHM C - Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg, który będzie służył przez lata.

Allride Rocker - Rocker, który dobrze czuje się zarówno na stromych stokach, jak i w puchu - dla narciarzy, którzy lubią takie warunki i którzy gotowi są wynieść jak najwięcej z każdego dnia spędzonego na nartach. Allride Rocker ułatwia sterowanie i unoszenie w puchu. W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego i zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.

Narty z wiązaniami  HEAD JOY 9 GW, w skali 3-9 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 131-79-109mm  R-13,2m dla 163cm

HEAD ABSOLUT JOY + JOY 9 2023/163/ - SUPER STAN Kod producenta HEAD ABSOLUT  JOY  163CM


Narty Head Absolut Joy 2023

  • Kod produktu: Narty Head Absolut Joy 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.300,00 zł
  • 1.599,00 zł


Dostępne opcje