HEAD KORE 111 Freeride 
model  2021/22
z wiązaniami  TYROLIA  ATTACK 14


Zawodowi riderzy z ekipy HEAD domagali się freeride’owych nart oferujących dynamikę, uniwersalną charakterystykę i unoszenie. Odpowiedź to inspirowane doświadczeniem sportowców KORE 111. Te nowe, lekkie i zwinne narty wyróżnia konstrukcji oparta na materiale Graphene, drewnie Karuba i warstwach włókna węglowego, która redukuje wagę bez kompromisu na osiągach. Konstrukcja Sandwich ze ściankami bocznymi została wzmocniona powłoką zewnętrzną o nowym profilu, a rocker na dziobach i piętkach poprawia unoszenie w głębokim śniegu. Mając pod butami takie maszyny, odkryjesz pełnię swojego freeride’owego potencjału.


Zastosowane nowoczesne i wyjątkowo lekkie materiały jak Graphene, Carbon, Koroyd czy drewno Karuba odpowiadają za wyjątkowe parametry nart Kore, w tym lekkość i idealne zbalansowanie, dzięki czemu to najbardzeij zaawansowane narty freeride-owe jakie kiedykolwiek stworzyła marka Head."


Narty z wiązaniami TYROLIA 14,0 skala 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 137-109-125mm R- 19,4m dla 177cm

HEAD KORE 111 + ATTACK 13 2022 /177/ + ATTACK 14 Kod producenta KORE 111 177CM

Właściwości:

Graphene - Najmocniejszy i zarazem najlżejszy materiał znany ludzkości. Wykorzystaliśmy go przy budowie dziobu i piętki narty KORE, czyniąc ją lżejszą i zwiększając jej elastyczność w puchu.

Multilayer-Carbon Sandwich Cap Construction

Rdzeń drewniany KARUBA-POPLAR

Technologia Topless - Konstrukcja w technologii Topless pozwoliła na stworzenie najlżejszych nart w tej kategorii. Unikalny splot warstw włókna węglowego zapewnia sztywność poprzeczną, gwarantując wyjątkową reaktywność nart i pewne trzymanie na krawędzi.

Ślizg UHM C - Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg, który będzie służył przez lata.

TNT Rocker - Dla jeszcze bardziej pełnego wrażeń freeride'u - przednie i tylne podniesienie narty z częściowym wygięciem (camber). Kombinacja dająca uczucie surfowania w puchu, ale również zapewniająca uniwersalność na twardym śniegu. Połączenie dwóch światów, 50% rocker wystarcza, aby sprostać Twoim oczekiwaniom freeride, a 50% camber utrzyma prędkość i budżet w rycach - wszechstronność rockera TNT sprawi, że masz z głowy o jedną parę nart mniej.


Narty Head Kore 111 Attack 14

  • Kod produktu: Narty Head Kore 111 Attack 14
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.800,00 zł
  • 2.299,00 zł


Dostępne opcje