Head Shape V5 model 2023
z wiązaniami PR 11 GW


Narty Shape e.V5 to nowy model dla średniozaawansowanych narciarzy. W ich konstrukcji zastosowano drewniany rdzeń kompozytowy ze ściankami bocznymi oraz opracowaną przez HEAD technologię EMC, która ogranicza negatywne wibracje i podnosi stabilność jazdy. Konstrukcja ERA 3.0 w połączeniu z rockerem na dziobach zapewnia łatwą inicjację skrętu i kontakt krawędzi na całej długości z podłożem, co przekłada się na wysoką wydajność na twardym śniegu. Talia o szerokości 74 mm nadaje zwinność, a technologia LYT — lekkość ograniczającą zmęczenie.

Opis 

 Narty męskie, typ All Mountain

LYT Tech Construction

Technologia EMC F

Technologia ERA 3.0

Graphene

Power Sidewall Jacket Construction

Rdzeń drewniano-kompozytowy Wood Composite Core

Structured UHM C Base

Allride Rocker

Taliowanie: 128 / 74 / 109

Promień skrętu: 156 - 10,2m / 170 - 13m

Plate: All Mountain PR Base (wiązanie PR11)

EMC - Oznacza obwód zarządzania energią, który redukuje negatywne wibracje, dzięki czemu możesz w pełni zaufać nartom i skupić się tylko na własnych osiągach.

head-era-3

ERA - Połączenie technologii, kształtu i geometrii celem uzyskania bezwysiłkowego sterowania lepszej kontroli i trzymania na krawędzi. System obejmuje: Allride Rocker, Progresywny Radius oraz technologię Intellirise Rebound.


Narty potestowe   w super stanie technicznym  i wizualnym. Niewielkie ślady użytkowania -  drobne eksploatacyjne zarysowania na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - niewielkie zużycie na poziomie 5%-10% a więc mają około 1,8-1,9 mm grubości

Ślizgi również w super dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień -  przygotowane do sezonu .

Na narty pomimo ,że używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

W skali do 10 zestaw oceniam na 8,5


Narty Head Shape V5 2023

  • Kod produktu: Narty Head Shape V5 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.199,00 zł
  • 1.499,00 zł


Dostępne opcje